Vzhledem k situaci s koronavirem, zvýšené poptávce po produktech a zavření některých skladů našich dodavatelů, prosíme o trpělivost při vyřizování vašich objednávek. Budeme se snažit je vyřizovat v co nejkratším termínu.

Životabudič na povzbuzení Kitl 500ml

Medicinální sirup na povzbuzení z hroznové šťávy a 5 léčivých bylinek s povzbuzujícími účinky.

Můžeme doručit do:
5.3.2021
1 - 3 dny
Kód: 3801
Značka: KITL
188 Kč

Jedná se o medicinální sirup na povzbuzení. Vyrábí se ze zahuštěné hroznové šťávy a 5 léčivých bylinek s povzbuzujícími účinky. Životabudič obsahuje velké množství hroznového cukru (žádný cukr řepný, žádná umělá sladidla). Sirup obsahuje přírodní kofein z bylin.

Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace, které obsahují zdravotní tvrzení.

Nápoj je posuzován Státním zdravotním ústavem v Praze a Ministerstvem zdravotnictví ČR jako doplněk stravy.

Složení:Rozchodnice růžová, paulínie nápojná, sibiřský ženšen, jahodník lesní, kotvičník zemní. Recept Kitl Životabudiče není původní od doktora Kittela, obsahuje však některé bylinky, kterých slavný doktor užíval. Jedná se o rozchodnici, která roste na hřebenech Krkonoš, dále pak jahodník a kotvičník

Velikost balení: 500 ml

Podmínky úchovy

Doplněk stravy by neměl být vystavován plnému slunečnímu svitu, teplotám pod bodem mrazu a vysokým teplotám nad 30°C, nesmí být uchováván ve vlhku. Před upotřebením sirup protřepejte. Obsahuje bylinné výtažky, které mohou sedimentovat. Po otevření je lepší nápoj uchovávat v chladničce, a spotřebovat do 30 dnů.

Dávkování: Ředí se v poměru 1 :7. Sirup obsahuje velké množství přírodního kofeinu (110 mg na 1 dávku 40 ml).

Z tohoto důvodu není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Životabudič také není vhodný pro osoby s vysokým krevním tlakem. Neužívejte jej před spaním. Berete-li léky nebo jste-li nemocní, poraďte se se svým lékařem. Nekombinujte s alkoholem. Nepřekračujte doporučenou dávku. Uchovejte mimo dosah dětí. Kitl Životabudič nemůže být užíván jako náhrada pestré stravy.

Upozornění
Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: