Vzhledem k situaci s koronavirem, zvýšené poptávce po produktech a zavření některých skladů našich dodavatelů, prosíme o trpělivost při vyřizování vašich objednávek. Budeme se snažit je vyřizovat v co nejkratším termínu.

Tulsi sladká růže Bio sypaný, Plech 100g

Inspirující organická bylinná směs z bazalky svaté, sladkých květů růže a heřmánku.

Momentálně nedostupné
Kód: 4958
Značka: Organic India
214 Kč

Inspirující organická bylinná směs z bazalky svaté, sladkých květů růže a heřmánku.

Tulsi sladká růže inspirující směs Bazalky posvátné , heřmánku a sladkých květů z růže. Organické certifikované přírodní čaje bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a pesticidů.

Zdravotní tvrzení týkající se léčivé rostliny Tulsí ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Vykašlávání. Normální funkce dýchacího systému. Srdce, vitalita a stres. Imunitní systém - antioxidant.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Užívání: 
1 lžičku na jeden až dva šálky nebo malou konvičku či termosku. Zalijeme vroucí vodou a necháme luhovat 3 - 5 minut. Dvojitá dávka je nutná pokud podáváme vychlazené. Ledový čaj (ice tea): Chceme-li připravit 1 litr ledového čaje, 5 lžiček zalijeme 2 šálky vroucí vody, zakryjteme a necháme louhovat 20 minut. Pak dolijteme2 šálky studené vody a nechejte vychladit. Pro maximální účinek pijte 3 - 5 šálků denně.

Složení: 
Bazalka posvátná-Tulsi (Ocimum sanctum a basilicum), organický heřmánek pravý (Matricaria recutita), organické růžové lístky, organické medové aroma, egyptské aroma růže

Obsah: 100gramů

Organický bylinný přípravky nejvyšší kvality. Čistý přírodní přípravek bez chemického a biologického znečištění. Výrobek 100% přírodní, splňující nejpřísnější mezinárodní standardy. Bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a pesticidů.

Výhody přípravku:
• Kvalita je potvrzena světovými certifikáty (na rozdíl od většiny jiných přípravků a čajů na trhu): ISO 9001 : 2000 - celosvětový certifikát kvality, EKOCERT - evropský certifikát organické kvality, GMP - správná výrobní praxe, USDA Organic - certifikát amerického Ministerstva zemědělství o organické kvalitě), SQF - bezpečné kvalitní potraviny, HACCP – systém kritických bodů , USDA (Americké ministerstvo zemědělství), Košer kvalita
• Jednotlivé byliny rostou na bio farmách
• Byliny neobsahují žádné konzervační a chemické látky, jen samotné byliny.
• Správně sestavené kombinace působí na celý organismus.
• Naše přípravky lze užívat dlouhodobě bez nežádoucích účinků.

Doporučuje MUDr. David Frej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: