Jablečný ocet kalný BIO 750ml Rinatura

Ocet s přírodním kalem, nejsou odfiltrovány zdraví prospěšné látky(přírodní enzymy a kyseliny).

Můžeme doručit do:
8.12.2022
1 - 3 dny
Kód: 4385
Značka: Rinatura
99 Kč

BIO jablečné ocet s přírodním kalem , nejsou odfiltrovány zdraví prospěšné látky.

Přírodní nedestilovaný jablečný ocet je tradiční léčebný a podpůrný prostředek, který ničí zárodky a bakterie a napomáhá tak zdraví člověka. Jeho používání bylo zaznamenáno u starých Egypťanů, Babylóňanů, Řeků a Římanů, Kolumbus užíval jablečným octem proti kurdějím. Jablečný ocet byl po tisíciletí užíván nejen jako léčivý elixír, ale i jako čistící a detoxikační prostředek k odstranění zárodků, bakterií, zápachů a skvrn.

Přírodní enzymy a kyseliny v jablečném octu zřeďují krev a tak pomáhají detoxikaci organismu. Přírodní jablečný ocet pomáhá  překyselénému organismu a tím přispívá celkovému dobrému zdravotního stavu a imunity.

Nepasterovaný jablečný ocet v sobě především uchovává veškeré hodnoty a látky skryté v jablkách. Kromě všech těchto hodnotných vlastností je jablečný ocet velmi chutným základem salátových dresingů, omáček, marinád, polévek a dalších pokrmů.

Jablečný ocet obsahuje
Aktivní složkou jablečného octa je kombinace kyseliny octové s vitaminy, minerály a stopovými prvky. Nejvýznamnějšími jsou: vitaminy skupiny B, biotin, vitamin C, jablečný pektin, sodík, draslík, vápník, hořčík, železo a fosfor.

Jablečný ocet
- Podporuje proces látkové přeměny a upravuje narušenou střevní mikroflóru.
- Zvýšením kyselosti v trávicím traktu dochází k postupnému úbytku hnilobných bakterií, které produkují do organismu toxiny. Objem škodlivých látek se postupně snižuje a dochází k přirozené detoxikaci.
- Pozitivně ovlivňuje vyměšování i stav pleti.
- Má výrazné antibakteriální a desinfekční účinky jablečného octa.
- Posiluje obranyschopnost organismu.
- Podílí se na snížování hladiny cholesterolu v krvi a tím reguluje výšku krevního tlaku.
- Přispívá ke zdraví cév a tvorbě červených krvinek.
- Pektin obsažený v jablečném octu má schopnost zvětšovat svůj objem bobtnáním, navozuje pocit sytosti a snižuje nepříjemný pocit hladu. K jeho utišení stačí menší porce stravy. Usnadňuje tím proces hubnutí a péči o štíhlou linii.
- Pomáhá při revmatických potížích, kloubních onemocněních, infekcích uší, nosu, krku, alergiích, diabetu, při únavě z překyselení organismu.
- Jablečný ocet může být i prevencí zubních kazů.

Před použitím doporučujeme protřepat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu