Vzhledem k situaci s koronavirem, zvýšené poptávce po produktech a zavření některých skladů našich dodavatelů, prosíme o trpělivost při vyřizování vašich objednávek. Budeme se snažit je vyřizovat v co nejkratším termínu.

ASHOKA - Ájurvédský čaj - Hormonální rovnováha, Everest Ayurveda 100g

Asparagus racemosus podporuje zdraví ženského reprodukčního systému, snižuje napětí, podrážděnost a nervozitu.

Můžeme doručit do:
22.4.2021
Skladem
Kód: 4095
Značka: EVEREST AYURVEDA
109 Kč

Čaj pro hormonální rovnováhu.

- Asparagus racemosus podporuje zdraví ženského reprodukčního systému. Harmonizuje hormonální systém a menstruační cyklus. Pomáhá snižovat napětí, podrážděnost a nervozitu. Přispívá ke klidnému průběhu klimakteria
- Withania somnifera přispívá k dobré pohodě a optimalizuje psychický stav. Pomáhá udržovat duševní rovnováhu.

Hmotnost: 100 g sypaného čaje

Doporučená dávka: 3 - 4 šálky za den

Složení: asparagus racemosus, withania somnifera, glycyrrhiza glabra

Příprava: Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte 3 - 5 minut povařit nebo přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat

Doplněk stravy

Užívání
Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3 - 5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje naše trávení, které je důležité pro správné vstřebávání prospěšných výtažků z himálajských bylin. Čaje pijeme jako součást denního pitného režimu po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. V případě očistné bylinné kury užívejte čaj po dobu 1-3 měsíců v souladu s denním dávkováním uvedeným na obalu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.

Doporučujeme užívat maximálně dva čaje zároveň. Více čajů lze střídat v denním či týdenním režimu pokud je používáme k normalizaci běžných projevů při narušení rovnováhy tělesného nebo duševního zdraví. Čaje pijeme vždy odděleně s odstupem jedné hodiny. Pokud je používáme pouze jako podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat bez omezené doby užívání. Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé a před jídlem. Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: