Vzhledem k situaci s koronavirem, zvýšené poptávce po produktech a zavření některých skladů našich dodavatelů, prosíme o trpělivost při vyřizování vašich objednávek. Budeme se snažit je vyřizovat v co nejkratším termínu.

Bylinný Sibiřský Zelený jíl - Výživný, Fito Kosmetik 75g

Zlepšuje pružnost pleti, aktivuje tvorbu kolagenu, zabraňuje tvorbě vrásek, dodává do hlubších vrstev pleti cenné látky, obnovuje a reguluje činnost buněk.

1 - 3 dny
Kód: 13805
Značka: Fito Kosmetik
50 Kč
Kategorie: Kosmetika

Bylinný Sibiřský zelený jíl zlepšuje pružnost pleti, aktivuje tvorbu kolagenu, zabraňuje tvorbě vrásek. Obsahuje sběr léčivých bylin z Tajgy (zábělník, medvědice, heřmánek).

Půda a byliny Sibiřské tajgy
představují nekonečný zdroj přírodní energie a síly.

Zelený sibiřský jíl se sběrem léčivých bylin z Tajgy - přírodní, vysoce účinný minerálně-rostlinný komplex péče o pleť. Zelený jíl dodává do hlubších vrstev pleti cenné látky, obnovuje a reguluje činnost buněk; aktivizuje tvorbu kolagenu; zábělník zpevňuje a tonizuje pleť; medvědice navrací pleti pružnost a pevnost, aktivně ji vypíná, zabraňuje tvorbě vrásek; heřmánek hydratuje, zklidňuje, vyhlazuje a zjemňuje pleť.


Způsob použití: Rozveďte jíl v teplé vodě a míchejte tak dlouho, až vznikne konzistence podobná smetaně. Tuto konzistenci naneste na obličej, vyhněte se oblasti kolem očí. Nechejte působit 10 - 15 minut. Poté opláchněte teplou vodou. Abyste získali dlouhodobý účinek, doporučujeme aplikovat co 1 - 2 den v kúře 10 - 15 procedur.

Upozornění: Pouze na vnější použití.
Ingredients: Kaolin (Green Clay), Comarum Palustre Extract, Arctostaphylos Extract, Chamomilla Recutita Exctract.
Země původu: Rusko
Balení: 75 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: