Pleťová voda jírovcová PVJ 200ml

Pro péči o pokožku se sklonem k tvorbě žilek, zarudnutí nebo k tvorbě kruhů a váčků pod očima.

Můžeme doručit do:
30.9.2021
1 - 3 dny
Kód: 1159
340 Kč
Kategorie: Kosmetika

Pleťová voda jírovcová PVJ

Jen k zevnímu použití - kosmetický výrobek

Pro péči o pokožku se sklonem k tvorbě žilek, zarudnutí nebo k tvorbě kruhů a váčků pod očima.

Pleťová voda jírovcová šetrně čistí a ošetřuje pokožku. Výtažek z jírovce se doporučuje při dispozicích k žilním problémům. Přeslička udržuje vitalitu pokožky a měsíček s heřmánkem působí zklidňujícím účinkem. Obsahuje líh, jehož vysušující efekt je vyvážen hydratačními vlastnostmi bylinného extraktu.

Použití: Aplikujte 1–2× denně. Může být použita v koncentrované podobě nebo po naředění v poměru 1:3 vodou (nejlépe minerální) či bylinkovým odvarem.

Neobsahuje tenzidy, a je proto vhodná pro dlouhodobé používání.

Při vniknutí přípravku do očí vypláchněte proudem vody.Uchovávejte v suchu v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Sediment bylinného původu není na závadu.

Složení: voda, ethanol, Aesculus hippocastanum flower (jírovec), Calendula officinalis flower (měsíček), Equiseti herba (přeslička), Glycerin, Salviae herba (šalvěj), Thymi herba (tymián), Lavandula angustifolia flower (levandule), Matricariae flos (heřmánek).

Minimální trvanlivost je 6 let od data výroby.

Obsah:  200 ml

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

Značka: Dědek Kořenář®

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Na našem e-shopu naleznete léty prověřené výrobky DĚDKA KOŘENÁŘE® a další produkty, které v sobě nesou ozvěnu zdraví, osobního či duchovního růstu a také námi vyzkoušené a osvědčené pomůcky do domácnosti, které souvisejí se zdravím a bezpečím.