Pleťová voda měsíčková PVM 200ml

Zklidňující a zjemňující pleťová voda. Problematická pleť se sklonem k akné a trudovitosti.

Můžeme doručit do:
29.10.2021
1 - 3 dny
Kód: 1162
340 Kč
Kategorie: Kosmetika

Pleťová voda měsíčková PVM

Jen k zevnímu použití - kosmetický výrobek

Problematická pleť se sklonem k akné a trudovitosti.

Zklidňující a zjemňující pleťová voda. Šetrně odstraňuje nečistoty, uvolňuje póry a udržuje dobrý stav pleti. Pozitivní účinky použitých bylin na pokožku jsou známy již po generace. Obsahuje líh, jehož vysušující efekt je vyvážen hydratačními vlastnostmi bylinného extraktu. Hodí se pro kombinaci nebo střídání s jinými pleťovými vodami.

Použití: Aplikujte 1–2× denně. Může být použita v koncentrované podobě nebo po naředění v poměru 1:3 vodou (nejlépe minerální) či bylinkovým odvarem.
Neobsahuje tenzidy, a je proto vhodná pro dlouhodobé používání.

Při vniknutí přípravku do očí vypláchněte proudem vody.Uchovávejte v suchu v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Sediment bylinného původu není na závadu.

Minimální trvanlivost je 6 let od data výroby.

Složení: voda, ethanol, Calendula officinalis flower (měsíček), Equiseti herba (přeslička), Lavandula angustifolia flower (levandule), Menthae piperitae herba (máta), Quercus cortex (dub), Salviae herba (šalvěj), Solidaginis herba (zlatobýl), Thymi herba (tymián), Agrimoniae herba (řepík), Matricariae flos (heřmánek), Millefolii herba (řebříček), Plantaginis folium (jitrocel).

Objem: 200 ml

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

Značka: Dědek Kořenář®

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Na našem e-shopu naleznete léty prověřené výrobky DĚDKA KOŘENÁŘE® a další produkty, které v sobě nesou ozvěnu zdraví, osobního či duchovního růstu a také námi vyzkoušené a osvědčené pomůcky do domácnosti, které souvisejí se zdravím a bezpečím.