Vlasová voda mátová VVM 200ml

Pro péči o vlasovou pokožku a dobrou kvalitu vlasů.

Můžeme doručit do:
8.12.2021
1 - 3 dny
Kód: 1153
440 Kč
Kategorie: Kosmetika

Vlasová voda mátová VVM

Jen k zevnímu použití - kosmetický výrobek

Pro péči o vlasovou pokožku a dobrou kvalitu vlasů.

Vlasová voda mátová je určena pro péči o vlasovou pokožku a dobrou kondici vlasů. Obsahuje vysoký podíl bylin, silic a soli, které udržují pokožku v dobrém stavu. Obsažené bylinné extrakty přirozeně odpuzují většinu hmyzu a zevních parazitů. Vodu je možné použít i při výskytu vší, roztočů, blech a dalšího hmyzu.

Použití: Aplikujte vetřením malého množství do pokožky vlasové části hlavy. Před použitím lze rozředit vodou až v poměru 1:10.

Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte v suchu, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah dětí. Při vniknutí přípravku do očí vypláchněte proudem vody. Chraňte před světlem a mrazem. Sediment bylinného původu není na závadu.

Minimální trvanlivost je 6 let od data výroby.

Složení: Ethanol, voda, Sodium chloride, Menthol, Lavandula angustifolia flower (levandule), Menthae piperitae herba (máta), Calendula officinalis flower (měsíček), Plantaginis folium (jitrocel), Foeniculi amari fructus (fenykl), Quercus cortex (dub), Salviae herba (šalvěj), Sambucus nigra flower (černý bez), Solidaginis herba (zlatobýl), Milefolii herba (řebříček), Equiseti herba (přeslička), Urtica dioica (kopřiva), Humulus lupulus strobile (chmel), thymol.

Objem: 200 ml

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

Značka: Dědek Kořenář®

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Na našem e-shopu naleznete léty prověřené výrobky DĚDKA KOŘENÁŘE® a další produkty, které v sobě nesou ozvěnu zdraví, osobního či duchovního růstu a také námi vyzkoušené a osvědčené pomůcky do domácnosti, které souvisejí se zdravím a bezpečím.