YBE - regenerační krém 50ml

Speciální krém, ve kterém se snoubí prastaré zkušenosti Orientu s moderními poznatky kožního lékařství.

Můžeme doručit do:
3.2.2023
Skladem
Kód: 39
Značka: PRAGON
150 Kč
Kategorie: Kosmetika

Speciální krém, ve kterém se snoubí prastaré zkušenosti Orientu s moderními poznatky kožního lékařství.

Regenerační krém YBE v elegantní oválné krabičce. Balení obsahuje 50 ml regeneračního krému.

Základem receptury krému YBE je starý prostředek na ošetření kůže, který se předával v jihočínské lékařské rodině od doby dynastie Ming. Mezi hlavní složky patří oddenek niťolistu čínského - Coptis chinensis, který obsahuje berberin. Další složkou krému je slavná pryskyřice borneolum získávaná z tropických borovic rodu Dryobalanops aromatica. Od starověku je hojně užívána na léčbu nejrůznějších kožních problémů. Rostlinné složky tohoto přípravku doplňuje i kořen reveně dlanité - Rheum palmatum - jedné příbuzné naší reveně kadeřavé - Rheum rhabarbarum. Zatímco my si pochutnáváme na koláčích z řapíků reveně je orientální rostlina tohoto druhu uznávanou léčivkou. V krému je i výtažek z rostliny Isatis tinctoria, který s oblibou používali staří malíři - vyráběla se z něj indigová modř, ve starověku se z ní vyrábělo modré barvivo. Rostlina samotná patří mezi léčivky tradiční čínské medicíny.

YBE není vhodný pro aplikaci přímo do krvavých ran, nebo dokonce na jejich zakrytí. Nehodí se rovněž na vnější poranění typu modřin, naraženin, nebo na otoky. Nepomůže u bolestí kloubů zhoršujících se za chladu. I když alergie na tento krém a olej dosud nebyla pozorována, začínáme u alergiků vždy jen na malé plošce kůže například v lokti, a teprve po dvou až třech dnech pokračujeme na větší plochy.

Neužívat vnitřně !

Složení:

Aqua, Sesamum Indicum (Rhuem Palmatum, Sodium Sulfate, Coptis Chinensis, Indigofera Tinctoria, Borneol), Cetyl Alcohol, Glycerin, Propylene Glycol, Petrolatum, Polysorbate 80, Paraffinum Liquidum, Lanolin, Cholesterol, Ceresin, Paraffin, Cera Alba, Rhus Succedanea, Lard Glyceride, Cellulose Gum, Methylparaben, Propylparaben.

Obsah: 50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu