Mořská stolní sůl v keramické nádobce - Flos Salis®, Flor de sal, Solný květ - Elit 100g

Extra vločky solného květu mořské soli v nejvyšší kvalitě. Jemná vůně minerálů se rozplývá a taje na jazyku jako sníh, certifikována jako košer a vegetariánská.

Můžeme doručit do:
7.2.2023
1 - 3 dny
Kód: TP22448
Značka: Bosfood
728 Kč
Kategorie: Kuchyňská sůl

Stolní sůl - nádobka Flos Salis®, malá, kulatá. Extra vločky solného květu mořské soli v nejvyšší kvalitě. Jemná vůně minerálů se rozplývá a taje na jazyku jako sníh - jemněji již solit nelze, certifikována jako košer a vegetariánská sůl.

Mořská sůl Flos Salis® je speciální výběr z Flor de Sal, ze solných pánvích přírodních rezervací Ria Formosa a Castro Marim, východní Algarve - Portugalsko. Pro zachování křehkých, vločkových krystalů je Flos Salis ještě v Salinách naplňována a pečlivě balena do speciálně pro tento účel vyrobených nádob. V manufaktuře vyrobené nádoby z glazované keramiky s velmi dobře vyjímají na každém stole. Dostatečné množství pro dochucení je obsaženo ve víčku, které je vytvořeno ve formě misky pro nabírání prsty.

Díky své jemné vůni minerálů se rozplývá a taje na jazyku jako sníh - jemněji již solit nelze.

Marisol® Flor de Sal je opravdu přírodní gurmánská sůl.

• Horká a suchá léta Algarve zaručují přirozené odpařování ze slunce a větru - není třeba uměle ohřívat solanku.
• Gravitace přenáší solanku z odpařovacích rybníků do malých krystalizačních pánví - není nutné mechanicky pumpovat solanku.
• Flor de Sal je přirozeně bílá - krystaly po sklizni není třeba umývat.
• Vločkové krystaly se nechají zaschnout na slunci Algarve - žádné umělé sušení.

Marisol® Flor de Sal neobsahuje žádné přísady.

Mladé křehké krystaly rostou jen několik hodin, než se sbírají a klesají ke dnu. Díky způsobu výroby Flor de Sal je bohatý na minerály, jako je vápník, draslík a hořčík. Právě toto specifické složení dává Marisol Flor de Sal nezaměnitelnou chuť. Chuť, která je úplně jiným světem než běžná sůl a jiné zpracované mořské soli.

Flos Salis je ručně vyráběná mořská sůl, která je certifikována jak od Certiplanet, tak i od Natural Food Certifiers jako košer a vegetariánská sůl.

Obsah: keramická nádoba s Flos Salis 100 g 

Země původu: Portugalsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu