Dubová mast - RM

Pro pokožku se sklonem k ekzémům, přecitlivělou pokožku.

Varianta
Můžeme doručit do:
29.10.2021 29.10.2021 Zvolte variantu
1 - 3 dny 1 - 3 dny Zvolte variantu
Kód: 3782/50 3782/100 Zvolte variantu
360 Kč 680 Kč od 360 Kč

Dubová mast | RM

Jen pro zevní použití - kosmetický výrobek.

Pro pokožku se sklonem k ekzémům, přecitlivělou pokožku

Zklidňující efekt na pokožku a pozitivní účinky použitých bylin jsou známy již po generace.
Mast se používá k péči o pokožku přecitlivělou, vysušenou, se sklonem k ekzémům, ztenčenou nebo namáhanou. Ke zjemnění a zvláčnění hrubé, tuhé a rozpraskané kůže, jako ochranná mast po slunění i do mrazu.

Použití: Vtírejte do pokožky 1 - 3× denně ve velmi tenké vrstvě. Končetiny mažte směrem k srdci. U osob s extrémní citlivostí pleti doporučujeme otestovat snášenlivost vetřením malého množství masti.

Uchovávejte v chladu a temnu. Minimální trvanlivost 4 roky od data výroby.

Složení: Petrolatum (vazelína), Synderman, Ethanol, Glycerin, Cera alba (včelí vosk), Lavandula angustifolia oil (levandulový olej), Quercus cortex (dub), Agrimoniae herba (řepík), Melaleuca alternifolia leaf oil (čajovníkový olej), Matricariae flos (heřmánek), Salviae herba (šalvěj), Symphyti radix (kostival), Solidaginis herba (zlatobýl), Lavandula angustifolia flower (levandule), Plantaginis folium (jitrocel), alergeny: Linalool, Linalylacetate, Limonene, Camphor, Alpha-pinene, Alpha-terpineol, Terpinolene.

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, 530 06 Pardubice VI - Staré Čívice

Jak mazat:
Do oblasti ekzémů se maže velmi tence 1–3×D. Na citlivou pleť se maže dle potřeby tak tence, aby pleť mohla dýchat (rozhodně ne tak, jako když se maže chleba sádlem).
V případě aplikace u jakýchkoliv dermatitid a ekzémů je nezbytné předem udělat test snášenlivosti – vetřít malé množství masti do podružného postiženého místa a do druhého dne pozorovat výsledek. Je-li pokožka bez alergických či jiných reakcí, je možné mast použít na větší ploše.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Na našem e-shopu naleznete léty prověřené výrobky DĚDKA KOŘENÁŘE® a další produkty, které v sobě nesou ozvěnu zdraví, osobního či duchovního růstu a také námi vyzkoušené a osvědčené pomůcky do domácnosti, které souvisejí se zdravím a bezpečím.