Vzhledem k situaci s koronavirem, zvýšené poptávce po produktech a zavření některých skladů našich dodavatelů, prosíme o trpělivost při vyřizování vašich objednávek. Budeme se snažit je vyřizovat v co nejkratším termínu.

Tekuté černé mýdlo do domácnosti Sladký pomeranč 1000ml

Ekologické, ekonomické, velmi účinné. Ekologické, ekonomické, velmi účinné. Čistí stěny i podlahy, srst zvířat, okna, kuchyň, zahradu, rostliny, nábytek, stříbro, měď a šperky.

Můžeme doručit do:
28.1.2021
1 - 3 dny
Kód: 28469
384 Kč
Kategorie: Mýdla

Vyrobené v kotli+raw materiály z olivovníku.

Chrání přírodu.

Nepostradatelné v domácnosti a na zahradě.

Černé mýdlo je zázračný produkt na široké použití! Zředěné nebo čistý, čistí stěny i podlahy, srst, okna, kuchyň, zahradu, rostliny, nábytek, stříbro, měď a šperky.

Můžete jej dokonce použít k odstranění skvrn před praním. Ekologické, ekonomické, velmi účinné. Černé mýdlo je vynikající čisticí prostředek pro široké použití, který výborně nahrazuje nejsilnější chemikálie na trhu. Černé mýdlo je tradiční mýdlo vařené v kotli. Přirozené, ekologické a ekonomické, je velmi účinné při čištění a dezinfekci celé domácnosti a přitom chrání životního prostředí.

Naše černé mýdlo neobsahuje žádné rozpouštědlo, barvivo ani konzervant.

Mýdlo můžete použít k mytí zvířat, k obnově jejich lesklé srsti a odstranění některých parazitů. V zahradních centrech toto černé mýdlo chrání Vaše rostliny před útoky mšic, vlnatkám, roztočům. Naše tekuté černé mýdlo do domácnosti Vám také umožní vyčistit Vaše nářadí pro kutily a kartáče.

Černé mýdlo do domácnosti šetrné k přírodě. Bez rozpouštědel, látek petrochemického původu a konzervantů. Toto tradiční tekuté mýdlo je vařené v kotli a je vyrobené z raw materiálů-oliv. Naše mýdlo do domácnosti je nepostradatelné při čistění a dezinfekci Vašeho domova.

Způsob použití:

Čištění povrchů: údržba povrchů, dlaždic, keramiky, linolea, mramoru.

Kuchyň: trouba, pracovní deska, sporák, myčka nádobí

Zahrada: Můžete použít v boji proti mšicím, vlnatkám, roztočům, molicím a jinému třasnokřídlému hmyzu. Kontaktní insekticid, který zabíjí larvy a čistí listy medonosných rostlin.

Zvířata: Čistí a leští srst (psy, kočky, koně,…)

Ingredients: Aqua/Water, Potassium Olivate, Glycerin, Polysorbate 80, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Potassium Hydroxide, Limonene.

Země původu: Francie

Výrobce: La Maison du Savon de Marseille

Objem: 1000ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: