Vzhledem k situaci s koronavirem, zvýšené poptávce po produktech a zavření některých skladů našich dodavatelů, prosíme o trpělivost při vyřizování vašich objednávek. Budeme se snažit je vyřizovat v co nejkratším termínu.

Šláftruňk Rudý, Mediciální víno na dobrou noc 500ml

Vyrábí sepodle tajného předpisu z révového vína, 7 bylinek a hroznového moštu, neobsahuje žádná umělá barviva, sladidla nebo řepný cukr.  Nápoj má zklidňující a uvolňující účinky.

Můžeme doručit do:
20.5.2021
1 - 3 dny
Kód: 3799
Značka: KITL
165 Kč
Kategorie: POTRAVINY

Kitl Šláftruňk se vyrábí podle tajného předpisu z révového vína, 7 bylinek a hroznového moštu. Při výrobě se Kitl snaží nejvíce zachovat jeho přírodní a zdraví prospěšný charakter, neobsahuje žádná umělá barviva, sladidla nebo řepný cukr.

Složení
Révové víno červené, pitná voda, zahuštěný hroznový mošt, výtažky z meduňky lékařské, konopí setého, ovsa setého, lípy obecné, citroníku pomerančového sladkého, mařínky vonné, magnolky čínské, aroma, arabská guma z výronků stromů Acacia, sorbát draselný, oxid siřičitý.

Dávkování
Doporučená dávka je 50 - 100ml, 1 - 2 hodiny před spaním. Během pití relaxujte (například u dobré knížky). Pijte po douškách, z malých skleněných pohárků; doporučená dávka je 50 až 100 ml. Kitl Šláftruňk navazuje na tradici medicinálních vín, kterých se v minulosti hojně používalo, avšak dnes jsou téměř zapomenuty.

Doba použitelnosti
Poskytujeme záruku 1 1/2 roku (tj. minimální trvanlivost). Budeme mnohem radši, když jej brzy vypijete a nápoj vám zachutná i pomůže, než když si jej budete dlouho šetřit, něco se pokazí a vy nám to pak budete vyčítat.

Podmínky úchovy
Skladujte v chladu a temnu, od 5 do 15?C. Po otevření nápoj uchovávejte do teploty 10?C, nejlépe v chladničce, a spotřebujte do 5 dnů. Dlouhodobým skladováním v nevhodných podmínkách Šláftruňk "trpí".

Upozornění
Nápoj je alkoholický a není určen osobám mladším 18 let, těhotným a kojícím ženám. Zároveň jej uchovávejte mimo dosah dětí. Neužívejte ho v kombinaci s léky, nebo pokud jste nemocní. Diabetici Šláftruňk užívat mohou, avšak s omezením. Lidé s cukrovkou I. i II. typu mohou Kitl Šláftruňk užívat, avšak musí jej započítat do svého celkového denního příjmu energie. Tento individuální dietní plán stanovuje každému diabetikovi lékař. Nedoporučujeme kombinovat s jinými alkoholickými nápoji. Nepřekračujte doporučenou dávku. Šláftruňk nemůže být užíván jako náhrada pestré stravy.

Šláftruňk byl posuzován Státním zdravotním ústavem v Praze a schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR jako doplněk stravy. 100ml Kitl Šláftruňk má energetickou hodnotu 97 kcal / 407 kJ.

Objem: 500ml
Země původu:  Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: