Acidotikum - cumlavé laktobacily 1 mld. - 60 tbl.

Dvě ušlechtilé kultury bakterií mléčného kvašení rodu Lactobacillus a Bifidobacterium.

Můžeme doručit do:
2.12.2022
1 - 3 dny
Kód: 721
Značka: VitaHarmony
135 Kč

Dvě ušlechtilé kultury bakterií mléčného kvašení rodu Lactobacillus a Bifidobacterium. Mléčné bakterie jsou hlavní součástí mikroflóry trávicího systému. Patří mezi mikroorganismy lidskému tělu vlastní. Miliarda bakterií obsažená v jedné žvýkací tabletě bez nutnosti zapíjení. Tabletky jsou křehké, mimořádně lahodné smetanovo jahodové chuti. Snadno se rozpouští v ústech. Acidotikum je určeno pro dospělé i děti od 3 let.

Zejména užíváním antibiotik, nevhodnými dietami nebo stravováním dochází k úbytku těchto bakterií zažívacího traktu. Proto je vhodné v těchto případech doplnit jejich množství tímto přírodním doplňkem stravy.

- žvýkací tablety s jedinečnou jahodovou příchutí
- bez nutnosti skladování v chladničce
- vhodný ke konzumaci při každé příležitosti

Doporučené dávkování: 1 - 6 tablet denně podle potřeby rozpusťte v ústech. 

Složeni hmot./tbl.%DDD: LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS 90 mg, 980 miliónů organismů LACTOBACILLUS BIFIDUS 25 mg

Přidané látky: pojiva: mikrokrystalická celulóza (E460), kyselina stearová (E570), látky zvlhčující: stearan hořečnatý (E470b), oxid křemičitý (E551), látka protispékavá: kyselina citrónová (E330), příchuť: jahoda; dále obsaženy: fruktóza, cukr

Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Uchováním v chladničce zpomalíte přirozený proces úbytku živých kultur. Nevystavujte teplotám vyšším než 30°c.

Upozornění:
Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrad:a pestré stravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu