Vzhledem k situaci s koronavirem, zvýšené poptávce po produktech a zavření některých skladů našich dodavatelů, prosíme o trpělivost při vyřizování vašich objednávek. Budeme se snažit je vyřizovat v co nejkratším termínu.

Kešu ořechy natural 250g

 Velikost W320. Kešu ořechy jsou zdrojem bílkovin a vlákniny. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty a normálnímu stavu kostí.

Můžeme doručit do:
16.6.2021
Skladem
Kód: 3855
Značka: World Herbs
106 Kč

Kešu celé natural - Velikost W320, řadí se ke středně velkým kešu.

Ledvinovník západní (Anacardium occidentale) je ař 12 metrů vysoký strom, poskytující jedlé nažky - známé jako kešu oříšky. Původem z Jižní Ameriky se rozšířil postupně do Jižní Asie (Indie, Vietnam) a Afriky. Ořechy kešu jsou výborným zdrojem bílkovin. Pro svůj obsah blahodárných látek jsou kešu ořechy oblíbené u příznivců zdravé výživy. Nenasycené mastné kyseliny jsou těmi nejvýraznějšími.

Kešu ořechy jsou zdrojem bílkovin a vlákniny. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty a normálnímu stavu kostí, mají dvakrát více železa než hovězí maso. 

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k těmto ořechům,

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Alergeny: Produkt obsahuje skořápkové plody a může obsahovat stopy arašídů a semen.

Energie 566 kcal
Rostlinné tuky 47 g
Proteiny 18 g
Sacharidy 27 g
Vitamíny B6,C,E,K
Vláknina 3,3 g
Vápník 37 mg
Železo 6,6 mg
Selen 16,9 µg
Fosfor 593 mg
Hořčík 292 mg
Sůl 31,2 mg

Fosfor přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální funkci buněčných membrán. Fosfor je nápomocný při normalizaci stavu kostí a zubů.

Obsažený hořčík neboli magnesium má vliv na snížení míry únavy, vyčerpání a elektrolytickou rovnováhu. Dále přispívá k udržení normální činnosti nervové soustavy a svalů, syntéze bílkovin, psychické činnosti. Také se podílí na normalizaci stavu kostí a zubů, podílí se na procesu dělení buněk.

Zinek je doporučován k harmonizaci metabolismu kyselin, zásad a sacharidů, k normálním rozpoznávacím funkcím a syntéze DNA. Zinek je doporučován pro podporu plodnosti a reprodukci, také je nápomocný při udržování normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky a zraku. Udržuje normální hladinu testosteronu v krvi, funkci imunitního systému. Zinek přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a podílí se na procesu dělení buněk.

Železo přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, energetickému metabolismu, k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, přenosu kyslíku v těle. Železo přispívá k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, podílí se na procesu dělení buněk.

Složení: 100% Kešu ořechy natural, bez přísad a konzervačních látek.

Skladování: Temné, suché místo. Pečlivě uzavírejte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: