Živokost. Chondroitin, Balzám na tělo (kostival, mumio, zábělník), Valentina Dikulji 125ml

Komplex bylinných extraktů sestavený na principu synergismu. Obsahuje extrakty Kostivalu, Zábělníku, Zlatého vousu, Lopuchu Většího, olej čajovníku - tea tree, kyselinu mravenčí, chondroitin a mumio.

Momentálně nedostupné
Kód: 31197
178 Kč
Kategorie: Tělové balzámy

Kosmetický přípravek

Obsahuje extrakty Kostivalu, Zábělníku, Zlatého vousu, Lopuchu Většího, olej čajovníku - tea tree, kyselinu mravenčí, chondroitin a mumio.

Komplex bylinných extraktů sestavený na principu synergismu působí protizánětlivě, podporuje vylučování solí, uvolňuje otoky a svalové křeče, aktivuje krevní oběh a zlepšuje trofismus tkání.

Tělový balzám Živokost. Chondroitin. 12 přírodních účinných látek z řady Lékárna Vlaentina Dikulji je přírodní vícesložkový prostředek pro tělo v oblasti kloubů a páteře. Účinek balzámu je zaměřen na aktivaci krevního oběhu a normalizaci metabolismu v tkáních, jakož i na udržení zdravého funkčního stavu. Základem balzámu je známá léčivá rostlina Kostival lékařský, který má jedinečný léčivý účinek.

Zlatý vous - Kalisie voňavá (Callisia fragrans), který je součástí balzámu, je jednou z nejúčinnějších tradičních medicín, která si v posledních letech získala nesmírnou oblibu.

Chondroitin sulfát je hlavní strukturální složkou chrupavky a přirozeným ochráncem (chondroprotektorem) jejích buněk.

Mumio - Shilajit je silný biostimulant bohatý na aktivní látky.

Zábělník - Mochna bahenní je léčivá rostlina.

Tea tree oil - olej z listů čajovníkového stromu (Melaleuca alternifolia) 

Kyselina mravenčí má hřejivý, posiluje místní krevní oběh, uvolňuje svalové napětí.

Lopuch Větší - Normální stav pokožky. Vylučování vody z organizmu. Normální stav kloubů a chrupavek.

D-Panthenol (dexpanthenol) je derivát kyseliny pantotenové (ve vodě rozpustný vitamín B), který je nedílnou součástí membrán zdravých buněk.

Způsob použití: Naneste krém-balzám na čistou pokožku 2-3x denně krouživými pohyby až do plného vstřebání.

Ingredients: water, stearic acid, glycerin, sunflower oil, cetearyl alcohol, sodium cetearyl sulfate, sodium lauryl sulfate, lanolin, propylene glycol, chondroitin sulfate, oil extracts of wild rose, burdock, skullcap, golden mustache, cinquefoil, propylene glycol , D-panthenol, formic alcohol, mummy, N- (4-nitro-2-phenoxyphenyl) -methanesulfonamide, sodium hydroxide, tetrabutylhydroquinone, citric acid, perfume composition, phenoxyethanol, ethylhexylglycerol, cichlate sugar dye, benzylsalicylate butylphenyl methylpropion

Upozornění: Nepoužívat na narušenou nebo jinak nemocnou pokožku. Neužívat při nesnášenlivosti jednotlivých složek přípravku. Při vzniku alergie přestat s používáním a prokonzultovat s lékařem. Zabraňte kontaktu s očima. Neaplikovat na poškozenou pokožku. Výrobek neobnovuje, nemění a neupravuje fyziologické funkce organismu. Není lékařským prostředkem.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí.

Země původu: Rusko

Objem: 125 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu