Vzhledem k situaci s koronavirem, zvýšené poptávce po produktech a zavření některých skladů našich dodavatelů, prosíme o trpělivost při vyřizování vašich objednávek. Budeme se snažit je vyřizovat v co nejkratším termínu.

Zubní pasta Melounová na posílení skloviny s minerální kalciovou solí, Ecodenta 100ml

Melounová příchuť. Dvojitý zdroj vápníku. Obnovuje minerální hladiny skloviny. Posiluje, čistí a chrání zuby a dásně.

Můžeme doručit do:
11.5.2021
1 - 3 dny
Kód: 29337
Značka: ECODENTA
160 Kč
Kategorie: Zubní pasty

Obnovuje minerální hladiny skloviny.

Posiluje, čistí a chrání zuby a dásně. 

• 99% látek přírodního původu
• Kalident
• Melounová příchuť
• Minerální vápenaté soli
• Mátový éterický olej

Tato zubní pasta představuje dvojitý zdroj vápníku pro vaše zuby! Její účinek zabezpečuje působení přírodních vápenatých minerálních solí, které pomáhají remineralizovat zubní sklovinu. Výzkumy dokázaly, že glycerofosfát vápenatý, který obsahuje vápník a fosfor, chrání zuby před každodenním účinkem kyselin a usazenin. Struktura Kalidentu se podobá struktuře zubů, a proto tato minerální látka přímo dodává zubní sklovině minerály a eliminuje mikrotrhlinky v ní. Spolu s fosforem vám pomáhá navrátit zubům zdraví.

Dětem do 6 let stačí množství o velikosti hrášku. Dávejte pozor, aby dítě zubní pastu nespolykalo. Pokud používáte jiné přípravky s obsahem fluoru, prokonzultujte se svým stomatologem nebo lékařem. Hmotnostní podíl fluoridu sodného je 0,32% (1447 ppm F—). Ověřeno stomatology.

Způsob použití: Naneste pastu na zubní kartáček a pečlivě zuby vyčistěte.

Ingredients: Glycerin*, Aqua*, Hydrated Silica*, Calcium Hydroxyapatite*, Sodium Cocoyl Glutamate*, Xanthan Gum*, Aroma, Sodium Benzoate*, Potassium Sorbate*, Sodium Fluoride, Calcium Glycerophosphate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Mentha Piperita (Peppermint) Oil*, Sodium Saccharin.

Skladování: Skladujte při teplotě od +5oC do +25oC.

Vyrobeno v Litvě.

Objem: 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: