Rhodiola, Rozchodnice Bio ESSENSE 60 kapslí

Kognitivní a duševní výkonnost. Krevní oběh. Normální trávení. Fyzický výkon a kondice. Antioxidant. Adaptogen - nervový systém. Únava - stres. Srdce a cévní systém - okysličení.

Můžeme doručit do:
29.5.2024
1 - 3 dny
Kód: 241
390 Kč

Rhodiola Bio ESSENSE 60 kapslí

    podporuje normální funkci srdce a cév
    pomáhá udržet normální cirkulaci krve a okysličení buněk
    podporuje kognitivní a duševní výkonnost
    podporuje vytrvalost a sportovní výkonnost
    poskytuje ochranu při fyzickém stresu
    napomáhá normálnímu trávení

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Kognitivní a duševní výkonnost. Krevní oběh. Normální trávení. Fyzický výkon a kondice. Antioxidant. Adaptogen - nervový systém. Únava - stres. Srdce a cévní systém - okysličení.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

O produktu:

Rhodiola rosea, česky rozchodnice růžová, je léčivá bylina, která v ČR roste v Krkonoších a v Hrubém Jeseníku. Mimo naši republiku roste v Asii, Japonsku, Koreji, Mongolsku, Kazachstánu, Rusku, Číně, v Pyrenejích, Alpách a Karpatech. Léčivou částí této rostliny je především oddenek, ale i nať a přídatné kořeny.

Dávkování:

Doporučené dávkování je 1 kapsle 2x denně. Zapít dostatečným množstvím vody. Rhodiolu užívejte jako kúru, maximálně však 4 týdny v kuse. Lze opakovat 2-3x ročně.

Složení: Extrakt z rozchodnice růžové (min. 1 % salidrosidů), maltodextrin, oxid křemičitý, rostlinná kapsle (HPMC).

Země původu: Francie

Upozornění: Tento doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v teple a suchu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 18 let.

Dle současné legislativy EU nesmíme u bylinek a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o zdravotním nebo léčebném účinku bylin. Nesmíme uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou.

Počet kapslí v balení: 60 ks
Obsah látek v jedné kapsli: Extrakt z rozchodnice růžové - 100 mg, Maltodextrin 120 mg, Oxid křemičitý - 3 mg, Rostlinná kapsle - 75 mg

CZ-BIO-002

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu