BCX5.9 - qingzao jiufei tang - pian/tablety

Bylinná směs klasického složení ve formě tablet. V balení 60 tablet á 300mg, koncentrace 5 : 1, 1 tableta odpovídá cca 1,5 g sušených bylinek.

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Skladem
Kód: 72
Značka: SINECURA
359 Kč
Kategorie: BYLINY

Doplněk stravy

60 tablet á 300 mg v jednom balení
koncentrace 5 : 1
1 tableta odpovídá cca 1,5 g sušených bylinek
1 balení odpovídá cca 90 g sušených bylinek

Pro belgicko-nizozemskou společnost Sinecura produkty vyrábí Kaiser Pharmaceutical Taiwan, firma se 40letou tradicí výroby kvalitních bylinných přípravků.

Nejmodernější technologie výroby umožňující Kaiseru šetrné zpracování bylin tradičním vodním vývarem jsou vhodně doplněny přímo o Kaiserem vyvinuté a patentované zařízení pro jímání éterických látek během varu. Takto zachycené jemné a prchavé substance se následně vracejí do koncentrátu před prováděním granulace. Samozřejmostí je autentizace surovin pomocí TLC a HPLC.

Produkty Sinecura podléhají několikanásobné kontrole kvality (při příjmu bylin, po výrobě, při přijetí ve společnosti Sinecura vč. testů na 200+ pesticidů, namátkové kontrolní rozbory prováděné PRAGONem). Více informací ke kontrole kvality a k postupu výroby naleznete na internetových stránkách společnosti www.sinecura.cz


Dávkování: 2 - 6 tablet denně.

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

Další používané názvy:

    qing zao jiu fei tang
    qingzao jiufei wan (qing zao jiu fei wan)
    BCX5.9-1259

Uchovávejte mimo dosah dětí.
Produkt není určen pro děti, pro těhotné a kojící.
Skladujte na chladném, suchém místě při pokojové teplotě
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Složení:
moruše - list
sádrovec
lékořice - kořen
sezam - semeno
želatina
mandloň - semeno
všehoj - kořen
mišpulník - list

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu