HAX3.9 - danggui shaoyao san - pian/tablety

Bylinná směs klasického složení ve formě tablet. 36 tablet á 480 mg v jednom balení. koncentrace 5 : 1. 1 tableta odpovídá cca 1,5 g sušených bylinek.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem
Kód: 91
Značka: SINECURA
359 Kč
Kategorie: BYLINY

HAX3.9-2219 danggui shaoyao san (tablety)

Doplněk stravy

    36 tablet á 480 mg v jednom balení
    koncentrace 5 : 1
    1 tableta odpovídá cca 1,5 g sušených bylinek
    1 balení odpovídá cca 90 g sušených bylinek

Dávkování: 2 - 6 tablet denně. Tablety je nejlépe užívat na lačný žaludek - 15 minut před jídlem, nebo 30 minut po jídle a důkladně zapít teplým čajem nebo vodou.

Pro belgicko-nizozemskou společnost Sinecura produkty vyrábí Kaiser Pharmaceutical Taiwan, firma se 40letou tradicí výroby kvalitních bylinných přípravků.

Nejmodernější technologie výroby umožňující Kaiseru šetrné zpracování bylin tradičním vodním vývarem jsou vhodně doplněny přímo o Kaiserem vyvinuté a patentované zařízení pro jímání éterických látek během varu. Takto zachycené jemné a prchavé substance se následně vracejí do koncentrátu před prováděním granulace. Samozřejmostí je autentizace surovin pomocí TLC a HPLC.

Produkty Sinecura podléhají několikanásobné kontrole kvality (při příjmu bylin, po výrobě, při přijetí ve společnosti Sinecura vč. testů na 200+ pesticidů, namátkové kontrolní rozbory prováděné PRAGONem). Více informací ke kontrole kvality a k postupu výroby naleznete na internetových stránkách společnosti www.sinecura.cz

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

Další používané názvy:

Složení:
pivoňka (baishao) - kořen
atraktylodu (baizhu) - oddenek
žabníku (zexie) - oddenek
děhel (danggui) - kořen
pórnatka (lfuling) - sklerocium
koprníček (chuanxiong) - kořen

Další používané názvy:

    dang gui shao yao san
    danggui shaoyao wan (dang gui shao yao wan)
    danggui shaoyao pian (dang gui shao yao pian)
    HAX3.9-2219

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu