T68 - Osvobození slunce (Freeing the Sun) (tablety)

Koncentrované tablety představují upřednostnění malého objemu a komfortní užívání. Balení obsahuje 60 tablet á 500 mg. Balení á 60 tablet odpovídá 225 g zdrojových bylin.

Můžeme doručit do:
24.4.2024
Skladem
Kód: 163
710 Kč
Kategorie: BYLINY

Balení obsahuje 60 tablet á 500 mg. Balení á 60 tablet odpovídá 225 g zdrojových bylin. Každá tableta odpovídá 3,75 g zdrojových (sušených) bylinek. Koncentrace 7,5 : 1. Bylinná směs z řady Tří podkladů (The Three Treasures) sestavená Giovannim Maciociou ve formě tablet.

Koncentrované tablety představují upřednostnění malého objemu a komfortní užívání. Vyrábějí se ze směsí bylin moderním postupem odpovídajícím vysokým standardům GMP (Good Manufacturing Practice - správná výrobní praxe). Více informací ke kontrole kvality a k postupu výroby naleznete na internetových stránkách www.maciocia.cz

Doporučené dávkování 1-2 tablety denně s alespoň půlhodinovým odstupem od jídla. Při uvedeném dávkování vystačí balení přibližně na jeden měsíc.

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

Další používané názvy:

    dan-zhi xiaoyaosan (danzhi xiaoyaosan, dan zhi xiao yao san) jiajian
    jiawei xiaoyaowan (jia wei xiao yao wan)
    jiawei xiaoyaopian (jia wei xiao yao pian)
    jiawei xiaoyaosan (jia wei xiao yao san)

Doporučení Giovanni Maciociho
Tablety OSVOBOZENÍ SLUNCE jsou určeny speciálně na pročištění horkosti jater vznikající ze stagnace čchi. Obsahují bylinky k uklidnění mysli a utišení ducha hun. Tato kombinace je více častá u mužů s dlouhodobou stagnací čchi jater (díky emocím), která vede k horkosti jater. Daly by se označit za mužskou obdobu zejména pro ženy určených tablet OSVOBOZENÍ LUNY (Freeing the Moon - T32) či tradičních pokroutek UVOLNĚNÍ NAPĚTÍ (HAX5.9 - xiaoyaowan); avšak i tak je OSVOBOZENÍ SLUNCE používáno rovněž velmi často u žen.

Účinné složky
Menthae haplocalycis herba (bohe, nať máty), Bupleuri radix (chaihu, kořen prorostlíku), Angelicae sinensis radix (danggui, kořen děhele čínské), Paeoniae lactiflorae radix (baishao, kořen pivoňky), Atractylodis macrocephalae rhizoma (baizhu, oddenek atraktylodu velkohlavého), Poria (fuling, sklerocium pórnatky), Gardeniae fructus (shanzhizi, plod gardénie), Moutan radicis cortex (mudanpi, kůra kořenů pivoňky), Cyperi rotundi rhizoma (xiangfu, oddenek šáchoru okrouhlého), Albizziae cortex (hehuanpi, kůra albície), Ziziphi spinosae semen (suanzaoren, semeno jujuby ostnité), Glycyrrhizae radix (gancao, kořen lékořice), Ziziphi jujubae fructus (dazao, plod cicimku jujuby).

Kontraindikace
Těhotenství.

Bylinná směs z řady Tří podkladů (The Three Treasures) sestavená Giovannim Maciociou ve formě tablet.

Uchovávejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Zdravotní tvrzení u tohoto produktu nám zakazuje legislativa EU.

Bližší informace naleznete na veřejně dostupných zdrojích.

ociou ve formě tablet.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu