WBO1.8-1888 maiwei dihuang wan 200ks

Balení obsahuje 200 koncentrovaných pokroutek. Cca 37 g pokroutek, což odpovídá 75 g zdrojových bylin. Koncentrace 2 : 1. 4 pokroutky Wanxi odpovídají přibližně 1 tabletě Sinecura.

Můžeme doručit do:
5.3.2024
Skladem
Kód: 65
250 Kč
Kategorie: BYLINY

Doplněk stravy

Balení obsahuje 200 koncentrovaných pokroutek. Cca 37 g pokroutek, což odpovídá 75 g zdrojových bylin. Koncentrace 2 : 1. Koncentrované pokroutky se vyrábějí z jednotlivých bylin moderním postupem, který upřednostňuje malý objem a praktičnost užívání.

WANXI (dodáváno nejčastěji ve formě pokroutek, čínsky wan)
koncentrace 2 – 2,5 : 1
8 pokroutek odpovídá cca 3 g sušených bylinek
200 pokroutek v jednom balení
1 balení odpovídá cca 75 g sušených bylinek
klasická podoba kuliček, které ale díky zavedení mírné koncentrace jsou již velmi malé a tedy dobře polykatelné
pokroutky umožňují jemněji škálovat dávkování
4 pokroutky Wanxi odpovídají přibližně 1 tabletě Sinecura
V Číně se užívá mnoho prostředků a přípravků, jejichž použití a způsob přípravy nejsou u nás zatím zcela běžné. Jedním z nich jsou i pokroutky. Nelze je konzumovat jako základní potravinu, ale pouze jako doplňky stravy.

Koncentrované pokroutky se vyrábějí z jednotlivých bylin moderním postupem, který upřednostňuje malý objem a praktičnost užívání.

Pokroutky jsou starou lékárenskou formou, kterou v současnosti v na Západě nahradilo používání tablet a dražé. Použití této formy má však u čínských přípravků své opodstatnění, neboť některé rostliny se do nich používají čerstvé, což by při využívání tablet či dražé nebylo možné.

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

Doporučené dávkování 1x denně 2 pokroutky s alespoň půlhodinovým odstupem od jídla. Při uvedeném dávkování vystačí balení přibližně na tři měsíce, zapíjejí vlažným čajem nebo vodou 15-20 minut před jídlem, nejlépe na lačný žaludek.

Účinky pokroutek dle tradiční čínské medicíny - rozhojňuje ledviny a vyživuje plíce (zishen yangfei), vyživuje játra (yanggan)

Účinné složky
Ophiopogonis radix (maimendong, hlíza ophiopogonu), Schisandrae fructus (wuweizi, plod schizandry), Rehmanniae radix praep. (shudihuang, oddenek rehmanie upravený), Corni fructus (shanyurou, plod dřínu), Moutan cortex (mudanpi, kůra kořenů pivoňky), Dioscoreae rhizoma (huaishanyao, oddenek dioskorey), Poria cocos (fuling, sklerocium pórnatky), Alismatis rhizoma (zexie, oddenek žabníku).

Další používané názvy:

mai-wei dihuangwan (mai wei di huang wan)
mai-wei dihuangpian (maiwei dihuangpian, mai wei di huang pian)
WBO1.8-1888

Uchovávejte mimo dosah dětí.
Produkt není určen pro děti, pro těhotné a kojící.
Skladujte na chladném, suchém místě při pokojové teplotě
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu