WBO8.9 - maimendong tang - pian/tablety

Bylinná směs klasického složení ve formě tablet. 60 tablet á 300 mg v jednom balení, koncentrace 5 : 1, 1 tableta odpovídá cca 1,5 g sušených bylinek.

Můžeme doručit do:
5.3.2024
Skladem
Kód: 106
Značka: SINECURA
329 Kč
Kategorie: BYLINY

WBO8.9-2019 maimendong tang (tablety)

Tradiční bylinná směs ve formě tablet společnosti Sinecura.

Doplněk stravy

    60 tablet á 300 mg v jednom balení
    koncentrace 5 : 1
    1 tableta odpovídá cca 1,5 g sušených bylinek
    1 balení odpovídá cca 90 g sušených bylinek

Pro belgicko-nizozemskou společnost Sinecura produkty vyrábí Kaiser Pharmaceutical Taiwan, firma se 40letou tradicí výroby kvalitních bylinných přípravků.

Nejmodernější technologie výroby umožňující Kaiseru šetrné zpracování bylin tradičním vodním vývarem jsou vhodně doplněny přímo o Kaiserem vyvinuté a patentované zařízení pro jímání éterických látek během varu. Takto zachycené jemné a prchavé substance se následně vracejí do koncentrátu před prováděním granulace. Samozřejmostí je autentizace surovin pomocí TLC a HPLC.

Produkty Sinecura podléhají několikanásobné kontrole kvality (při příjmu bylin, po výrobě, při přijetí ve společnosti Sinecura vč. testů na 200+ pesticidů, namátkové kontrolní rozbory prováděné PRAGONem). Více informací ke kontrole kvality a k postupu výroby naleznete na internetových stránkách společnosti www.sinecura.cz

Dávkování: 2 - 6 tablet denně. Tablety je nejlépe užívat na lačný žaludek - 15 minut před jídlem a důkladně zapít čajem nebo vodou.

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

Složení:
ophiopogon (maimendong) - hlíza
rýže (gengmi) - semeno
všehoj (renshen) - kořen
pinélie (banxia) - hlíza
jujuba (dazao) - plod
lékořice (zhigancao) - kořen

V tradiční čínské medicíně jde o historicky známý odvar na vyživení plic a žaludku při oslabení čchi a jin plic a žaludku. Maimendong rozhojňuje a vyživuje jin plic  a žaludku, stlačuje dolů oheň z prázdnoty. Renshen podporuje čchi a tvorbu tekutin. Banxia stlačuje protichůdné a přeměňuje hleny. Zhigancao, dazao a gengmi rozhojňují čchi žaludku a podporují tvrobu tekutin.

Upozornění:
Na kašel z prázdnoty plic jsou v Číně cíleny tři tradiční přípravky:WBO 8.9 (maimendong tang) je určen k doplnění prázdnoty jin plic a žaludku. WBO 5.9 (baihe gujin tang) je určen k doplnění prázdnoty jin plic a ledvin. BCX 5.9 (qingzao jiufei tang) je pročišťující přípravek, který cílí přímo na suchost plic, avšak méně již na prázdnotu jin žaludku. Vhodný zejména pro větrnou suchost, která vyčerpala tekutiny plic.

Další používané názvy:

    maimendongtang (mai men dong tang)
    maimendongwan (mai men dong wan)
    WBO8.9-2019

Uchovávejte mimo dosah dětí.
Produkt není určen pro děti, pro těhotné a kojící.
Skladujte na chladném, suchém místě při pokojové teplotě
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu