WLH3.9 - guipi wan - wan/pokroutky 200ks

8 pokroutek odpovídá cca 3 g sušených bylinek, 200 pokroutek v jednom balení, 1 balení odpovídá cca 75 g sušených bylinek.

Můžeme doručit do:
2.10.2023
Skladem
Kód: 54
270 Kč
Kategorie: BYLINY

doplněk stravy

Balení obsahuje 200 koncentrovaných pokroutek. Cca 37 g pokroutek, což odpovídá 75 g zdrojových bylin. Koncentrace 2 : 1. Koncentrované pokroutky se vyrábějí z jednotlivých bylin moderním postupem, který upřednostňuje malý objem a praktičnost užívání.

WANXI (dodáváno nejčastěji ve formě pokroutek, čínsky wan)

    koncentrace 2 – 2,5 : 1
    8 pokroutek odpovídá cca 3 g sušených bylinek
    200 pokroutek v jednom balení
    1 balení odpovídá cca 75 g sušených bylinek
    klasická podoba kuliček, které ale díky zavedení mírné koncentrace jsou již velmi malé a tedy dobře polykatelné
    pokroutky umožňují jemněji škálovat dávkování
    4 pokroutky Wanxi odpovídají přibližně 1 tabletě Sinecura

V Číně se užívá mnoho prostředků a přípravků, jejichž použití a způsob přípravy nejsou u nás zatím zcela běžné. Jedním z nich jsou i pokroutky. Nelze je konzumovat jako základní potravinu, ale pouze jako doplňky stravy.

Pokroutky jsou starou lékárenskou formou, kterou v současnosti v na Západě nahradilo používání tablet a dražé. Použití této formy má však u čínských přípravků své opodstatnění, neboť některé rostliny se do nich používají čerstvé, což by při využívání tablet či dražé nebylo možné.

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

Doporučené dávkování 3× denně 3 – 8 pokroutek s alespoň půlhodinovým odstupem od jídla. Při uvedeném dávkování vystačí balení přibližně na jeden měsíc.

Datum Minimální trvanlivost do: vyznačeno na obalu.

Složení: viz Etiketa

Další používané názvy:

    guipiwan (gui pi wan)
    guipitang (gui pi tang)
    guipipian (gui pi pian)
    gui-piwan
    WLH3.9-1769

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu