XCB6.9 - jinqi jiangtang keli - keli/rozpustné pokroutky 10 sáčků

Balení obsahuje 10 sáčků instatntních koncentrovaných pokroutek. Koncentrované pokroutky se vyrábějí z jednotlivých bylin moderním postupem.

Momentálně nedostupné
Kód: 2864
320 Kč
Kategorie: BYLINY

Doplněk stravy

Balení obsahuje 10 sáčků instatntních koncentrovaných pokroutek. Koncentrované pokroutky se vyrábějí z jednotlivých bylin moderním postupem, který upřednostňuje malý objem a praktičnost užívání.

Přípravek pod původním kódovým onačením XLB6.9 – 2549 byl překódován na nový kód XCB6.9 – 2539 z důvodu zpřesnění dle systému kódování profesora Leunga..
V Číně se užívá mnoho prostředků a přípravků, jejichž použití a způsob přípravy nejsou u nás zatím zcela běžné. Jedním z nich jsou i pokroutky. Nelze je konzumovat jako základní potravinu, ale pouze jako doplňky stravy.

Doporučené dávkování: Obsah sáčku rozpusťte v 250 ml teplé vodě. Získaný odvar se pije během dne na lačno mezi jídly. Užívá se 2× denně jeden sáček. Doporučená délka dávkování je dva měsíce. Při uvedeném dávkování vystačí balení přibližně na deset dní.

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

Upozornění:
    Nevhodné pro osoby trpící vředovou chorobou žaludku.
    Není určeno jako náhrada pestré stravy
    Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy

Další používané názvy:
    jin-qi jiangtang ke li (jin qi jiang tang ke li)
    jin-qi jiangtang pian (jinqi jiangtang pian, jin qi jiang tang pian)
    XCB6.9-2539

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu