Siddhalepa balzám 25g

Při ztuhlosti svalů, výronech nebo pohmožděninách. Hřejivá terapie balzámu působí velmi dobře na klouby. Napomáhá při nachlazení a ulevuje od bolesti v krku.

Můžeme doručit do:
24.4.2024
Skladem
Kód: 3889
Značka: SIDDHALEPA
188 Kč

Siddhalepa balzám je bylinný přípravek vyrobený na základě Ajurvédského starobylého spisu zaznamenaného před 4000 lety. Balzám byl objeven, vyvinut a v roce 1934 byl uveden na trh. Siddhalepa balzám napomáhá při nachlazení, bolesti hlavy, zubů, kloubů při revmatických problémech a zmírňuje bolesti v období menstruace. Je velmi populární mezi sportovci pro rychlou úlevu při ztuhlosti svalů výronech nebo pohmožděninách. Ulevuje od svalových potíží, u namožených svalů nebo pohmožděnin. Hřejivá terapie balzámu velmi dobře působí při bolestech kloubů. Napomáhá při nachlazení a ulevuje od bolestí v krku.

Použití:
- Při nachlazení a dýchacích problémech: Aplikujte Siddhalepa balzám na čelo, krk, šíji, nos hrudník, páteř nebo nohy.  Pro rychlejší uzdravení přidejte dostatečné množství Siddhalepa Balzámu do vroucí vody a inhalujte výpary.
- Při ztuhlosti svalů, výronech, pohmožděninách, revmatismu, otoků, bolestech hlavy, krku, zad  a kloubů: Aplikujte Siddhalepa balzám na postižená místa a vmasírujte do pokožky. Nahřátí pokožky koupelí nebo napařováním urychlí proces zlepšení obtíží. Udržujte postižená místa v teple a opakujte proces každé 3 hodiny.
- Při menstruačních bolestech: Aplikujte dostatečné množství Siddhalepa balzámu na břicho, podbřišek, žebra, třísla a jiná bolestivá místa.
- Při bolestech v krku a dýchacích problémů: Aplikujte dostatečné množství Siddhalepa balzámu na krk, šíji a hrudník. Udržujte tyto místa v teple.
- Terapie při bolestech hlavy, příjemná skořicovo-eukalyptová vůně. 
- Ulevuje od svalových potíží, u namožených svalů nebo pohmožděnin.          
- Hřejivá terapie balzámu velmi dobře působí při bolestech kloubů.
- Balzám naneseme na bolavé místo a vmasírujeme do pokožky.         
- Balzám se nesmí používat na přecitlivělou a popálenou kůži.

Upozornění: Není vhodný pro děti do 3 let. Nepoužívat na oční víčka a sliznici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu