T10 - Nefritový paraván (Jade Screen) (tablety)

Bylinná směs z řady Tří podkladů (The Three Treasures) sestavená Giovannim Maciociou ve formě tablet.

Můžeme doručit do:
16.4.2024
Skladem
Kód: 130
710 Kč

Bylinná směs z řady Tří podkladů (The Three Treasures) sestavená Giovannim Maciociou ve formě tablet.

Balení obsahuje 60 tablet á 500 mg. Balení á 60 tablet odpovídá 225 g zdrojových bylin. Každá tableta odpovídá 3,75 g zdrojových (sušených) bylinek. Koncentrace 7,5 : 1. Bylinná směs z řady Tří podkladů (The Three Treasures) sestavená Giovannim Maciociou ve formě tablet.

Doporučení Giovanni Maciociho
S příchodem jara a léta jsou před námi senné rýmy. NEFRITOVÝ PARAVÁN je jedním z prostředků k úlevě od alergické rýmy. Počátek senné rýmy vždy záleží na typu rostlinných pylů, na který je konkrétní osoba alergická. Pokud je alergická na pyl jilmu, olše, jasanu a tisu, začíná senná rýma časně na jaře (obvykle v dubnu). Alergie na různé traviny je jednou z nejběžnějších a objevuje se začátkem léta - v pozdním květnu a dosahuje maxima ke konci června či začátku července. Alergie na kopřivy, šťovíky, pelyňky a výtrusy se může sennou rýmou projevit v pozdním létě či začátkem podzimu. Alergie na prachové roztoče pak může způsobovat senné rýmy celoročně.

Účinné složky
Magnoliae flos (xinyihua, květ šácholánu), Saposhnikoviae radix (fangfeng, kořen ledebouriely), Astragali radix (huangqi, kořen kozince), Atractylodis ovatae rhizoma (baizhu, oddenek atraktylodu), Angelicae dahuricae radix (baizhi, kořen děhele dahurské), Mume fructus (wumei, plod meruňky japonské), Schisandrae fructus (wuweizi, plod klanoprašky), Salviae miltiorrhizae radix (danshen, kořen šalvěje), Menthae herba (bohe, nať máty), Schizonepetae herba et flos (jingjie, nať klanošanty), Scutellariae radix (huangqin, kořen šišáku), Glycyrrhizae radix (gancao, kořen lékořice), Cynanchi baiqian radix et rhizoma (baiqian, kořen tolity), Platycodonis radix (jiegeng, kořen balónovníku), Zingiberis rhizoma exsiccatum (ganjiang, oddenek zázvoru).

Dávkování
Prodejní balení obsahuje 60 ks tablet. Užívá se 1 - 3 krát denně jedna tableta, která se zapíjí dostatečným množstvím vody nebo vlažného čaje 15 - 20 minut před jídlem, nejlépe na lačný žaludek.

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

Další používané názvy:

yu ping feng san
yupingfengsanyu ping feng san

Uchovávejte mimo dosah dětí.
Produkt není určen pro děti, pro těhotné a kojící.
Skladujte na chladném, suchém místě při pokojové teplotě
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu