WLCB.9 - baochan wuyou fang - pian/tablety

Bylinná směs klasického složení ve formě tablet. 60 tablet á 300 mg v jednom balení, koncentrace 5 : 1, 1 tableta odpovídá cca 1,5 g sušených bylinek.

Můžeme doručit do:
28.2.2024
Skladem
Kód: 116
Značka: SINECURA
329 Kč

WLCB.9-1879 baochan wuyou fang (tablety)

Tradiční bylinná směs ve formě tablet společnosti Sinecura.

Doplněk stravy

    60 tablet á 300 mg v jednom balení
    koncentrace 5 : 1
    1 tableta odpovídá cca 1,5 g sušených bylinek
    1 balení odpovídá cca 90 g sušených bylinek

Pro belgicko-nizozemskou společnost Sinecura produkty vyrábí Kaiser Pharmaceutical Taiwan, firma se 40letou tradicí výroby kvalitních bylinných přípravků.

Nejmodernější technologie výroby umožňující Kaiseru šetrné zpracování bylin tradičním vodním vývarem jsou vhodně doplněny přímo o Kaiserem vyvinuté a patentované zařízení pro jímání éterických látek během varu. Takto zachycené jemné a prchavé substance se následně vracejí do koncentrátu před prováděním granulace. Samozřejmostí je autentizace surovin pomocí TLC a HPLC.

Produkty Sinecura podléhají několikanásobné kontrole kvality (při příjmu bylin, po výrobě, při přijetí ve společnosti Sinecura vč. testů na 200+ pesticidů, namátkové kontrolní rozbory prováděné PRAGONem). Více informací ke kontrole kvality a k postupu výroby naleznete na internetových stránkách společnosti www.sinecura.cz

Dávkování: 2 - 6 tablet denně. Tablety je nejlépe užívat na lačný žaludek - 15 minut před jídlem a důkladně zapít čajem nebo vodou.

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

V ČÍNĚ SE PŘÍPRAVKU PŘISUZUJÍ TYTO ÚČINKY:
- vyživuje krev a podpořuje čchi (yangxue, yiqi)
- utišuje plod (antai) a ochraňuje těhotenství

Složení:
pivoňka (baishao) - kořen
kozinec (huangqi) - kořen
lékořice (gancao) - kořen
děhel (danggui) - kořen
klanošanty (jingjie) - kořen
notopterygia (qianghuo) - oddenek
koprníčku (chuanxiong) - kořen
šácholán (houpo) - kůra
zázvor (shenjiang) - oddenek
řepčík (chuanbeimu) - hlíza
pelyněk (aiye) - list
kokotice (tusizi) - semeno
citroník (zhike) - plod

Směs se opírá o zkušenosti generací praktiků a tak je její složení určitým způsobem neobvyklé. Poprvé bylo zaznamenáno jako staletími ověřená směs během dynastie Qing lékařem Fu Qingzhuem.

Upozornění: Přípravek má synonymní názvy shisan taibao fang a baochan shexiao fang. Je určen jen zkušeným praktikům, kteří umějí individuálně posoudit jeho použití. U obtíží ze stísnění krve a hromadění vlhkosti je lépe použít HAX 3.9 (danggui shaoyao san).

Další používané názvy:

    bao chan wu you fang
    WLCB.9-1879

Uchovávejte mimo dosah dětí.
Produkt není určen pro děti, pro těhotné a kojící.
Skladujte na chladném, suchém místě při pokojové teplotě
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu