Vzhledem k situaci s koronavirem, zvýšené poptávce po produktech a zavření některých skladů našich dodavatelů, prosíme o trpělivost při vyřizování vašich objednávek. Budeme se snažit je vyřizovat v co nejkratším termínu.

Měděná nádoba na vodu v nerezovém designu 1l

Lidské tělo nedokáže syntetizovat měď, takže pro zabezpečení normálních funkcí metabolizmu je příjem mědi nevyhnutelný.

Můžeme doručit do:
28.1.2021
1 - 3 dny
Kód: 28547
875 Kč
Kategorie: Stolování

Je všeobecně známé a dokázané lékaři a vědci, že lidské tělo obsahuje přibližně 100 - 150 mg mědi. Toto množství pozůstává ze 65 mg mědi uložené ve svalech, 23 mg v kostech a zbytek je v játrech. Pokud je toto množství nižší, propukne v lidském těle vícero nemocí. Můžeme tomu předchádzet pitím vody, která byla předtím ponechána v měděné nádobě, čímž byla voda zároveň zbavená škodlivých baktérií.

Ajurvéda v zájmu uchování pevného zdraví doporučuje pravidelné ranní pití vody, která byla přes noc ponechaná v měděné nádobě.

Užitečné vlastnosti mědi:
- Lidské tělo nedokáže syntetizovat měď, takže pro zabezpečení normálních funkcí metabolizmu je příjem mědi nevyhnutelný.
- Pro dospělé osoby se doporučuje  průměrný denní příjem 1,2 mg mědi.
- Překračování tohoto množství může být škodlivé a vést k problémům s vysokým krevním tlakem, psychickým poruchám a pod.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k tomuto minerálu.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

 

Měď představuje základní prvek při produkci melaninu (pigmentace očí, vlasů a pokožky) v našem těle.

Na odstranění skvrn na nádobě použijte citrón namočený do soli, nebo ocet a sůl. Následne nádobu umyjte mýdlem, opláchněte vodou a vysušte.

Země původu: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: