Pleurotus MRL - Bio Hhlíva ústřičná mycélium/biomasa 250g

Balení obsahuje 250 g jemně mleté BIO biomasy sestávající ze zárodků plodnic (primordia) a podhoubí (mycelia) houby: Pleurotus ostreatus, hlíva ústřičná.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
Skladem
Kód: 33
2 390 Kč –4 % 2 290 Kč
Pleurotus biomasa
2 390 Kč –4 %

Balení obsahuje 250 g jemně mleté BIO biomasy sestávající ze zárodků plodnic (primordia) a podhoubí (mycelia) houby: Pleurotus ostreatus, hlíva ústřičná. Biomasa BIO má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě, a je dále umocněn využitím i jejího enzymaticky aktivního podhoubí.

česky: hlíva ústřičná
japonsky: hiratake
čínsky: pinggu
latinsky: Pleurotus ostreatus 

Po celém světě rozšířená lupenitá dřevní houba se šedavými masitými klobouky. Obvykle roste v bohatých, stupňovitě nad sebou seřazených trsech na dřevě listnatých strojů. Chválena byla již v čínské básni z dynastie Sung v 5. století našeho letopočtu.

Přípravkek MRL je na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány po výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami a že nejsou přítomny pesticidy a těžké kovy.

Použití: Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace.

Obsahuje vitamíny B1 (thiamin), B2 (riboflavin), B5 (niacin), B6 a B7 (biotin), B9 (kyselina listová/folová), C, D2, K, P (bioflavonoidy), stopové prvky selen, zinek, bor, jod, 8 aminokyselin, kvalitní proteiny, nenasycené mastné kyseliny (kyseliny linolenová, olejová), vlákninu

Obsahuje železo-transportní bílkoviny, které ho dopravují na místo vstřebávání ve střevech

Balení obsahuje: 250 g biomasy podhoubí (mycelia) a mladých plodnic (primordia). Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové hlívě ústřičné a je dále umocněn využitím i jejího podhoubí.

Dávkování: Obchodní balení obsahuje 250 g prášku - jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) Pleurotus ostreatus.

Doporučené denní dávkování 1 - 3 g denně.
Každé balení obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy. Obchodní balení je koncipované čtyřměsíční dávka. Biomasu je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody. Prášek biomasy můžete pohodlněji konzumovat po smíchání s jogurtem, jablečnou šťávou či vodou.

Chemické a biologické vlastnosti v jedné tabletě PLEUROTUS-MRL (500 mg)
Účinná složka: Pleurotus ostreatus – biomasa 500 mg
Pojiva:
žádná

Uchovávejte mimo dosah dětí.
Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící.
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Zdravotní tvrzení u tohoto produktu nám zakazuje legislativa EU.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu