Poria–MRL Pórnatka kokosová, mycélium 90 tablet


Balení obsahuje 90 tablet. Každá tableta obsahuje 500 mg biomasy zárodků plodnic (primordia) a podhoubí (mycélia) houby.

Můžeme doručit do:
6.12.2022
Skladem
Kód: 808
590 Kč

Pórnatka kokosová má korovité plodnice s hlízovitým tělem a velikost velkého kokosového ořechu. Mykorhizně roste na kořenech některých borovic v nejteplejších oblastech Číny, Japonska a dalších oblastí. Američtí indiáni z ní dělali druh chleba. Je zmiňována již v čínské Knize písní z 11. století př. n.l.

doplněk stravy

Balení obsahuje 90 tablet. Každá tableta obsahuje 500 mg biomasy zárodků plodnic (primordia) a podhoubí (mycélia) houby: Poria cocos, pórnatka kokosová, fuling. Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě, a je dále umocněn využitím i jejího enzymaticky aktivního podhoubí.

Dávkování: 2 - 6 tablet denně, jedna tableta obsahuje 500 mg biomasy, doporučuje se užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Při uvedeném dávkování vystačí balení přibližně na jeden měsíc.

Přípravek MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány při výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami či plísněmi, a že nejsou přítomny pesticidy.

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

Datum Minimální trvanlivost do: vyznačeno na obalu.

Složení jedné tablety á 750 mg (90ks v balení) : viz Etiketa.

Další názvy produktu, ale s nesprávným přepisem: porie

Uchovávejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu