Vzhledem k situaci s koronavirem, zvýšené poptávce po produktech a zavření některých skladů našich dodavatelů, prosíme o trpělivost při vyřizování vašich objednávek. Budeme se snažit je vyřizovat v co nejkratším termínu.

Fito Kosmetik

sibirsky zeleny jil
50 Kč

Zlepšuje pružnost pleti, aktivuje tvorbu kolagenu, zabraňuje tvorbě vrásek, dodává do hlubších vrstev pleti cenné látky, obnovuje a reguluje činnost buněk.

Kód: 13805
Domácí lázně - Koupel na snížení váhy Terpentýnová 75ml
65 Kč

Pomáhá s nadbytečnými kily, tvaruje postavu, krevní oběh, obnovuje pružnost pokožky. Terpentýnové koupele představují přírodní způsob regenerace organismu.

Kód: 15003
Zubní prášek v hotovém stavu - Léčivé byliny Fito Kosmetik 45ml
79 Kč

Odstraňuje krvácení dásní, zubní kámen, silný antibakteriální a protizánětlivý účinek.

Kód: 16990
Zubní prášek v hotovém stavu - Profesionální bělení Fito Kosmetik 45ml
79 Kč

Bělejší o 2 odstíny za 2 týdny. Odstraňuje zubní plak od kávy, čaje a cigaret, bělí a leští zubní sklovinu, silný antibakteriální účinek.

Kód: 16989
jilovy peeling omlazujici
89 Kč

Růžový jíl, růžový absolut a rostlinný elastin, stimuluje obnovu, viditelně vypíná kontury obličeje, činí pleť pružnou a hladkou, krásnou a mladou..

Kód: 28031
sprchovy jil omlazujici
89 Kč

3 jíly: bílý, modrý a červený jíl+rostlinný kolagen, obnova kožních buněk, hloubkově čistí a vyživuje. Regenerace, pružnost, proti stárnutí.

Kód: 28025
Domácí lázně - Bišofit sůl do koupele na snížení váhy  530g
105 Kč

Unikátní bišofit sůl pro krásu a štíhlost vašeho těla. Celulitida, tonizuje a vypíná pokožku, urychluje spalování tuku, aktivuje metabolismus.

Kód: 18923
10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem