Kurperin® Epigemic® Bio (Curcumin) 90 kapslí)

Antioxidant, imunita, normální činnost jater, kloubů, funkci krevního oběhu, funkce kardiovaskulárního a dýchacího systému, činnost nervové soustavy a duševní rovnováha.

Můžeme doručit do:
24.4.2024
Skladem
Kód: 449
Značka: BLUE STEP
290 Kč
Kategorie: Epigemic®

Směs obsahující prášek v harmonicky?ch poměrech z kořene Kurkumy (Curcuma longa)a plodů Černého koření (Piper nigrum). Mezi obsahové látky Kurkumy patří barvivo a silice. Barvivo tvoří žluty? fenolicky? kurkumin, desmethoxykurkumin a bis-desmethoxykurkumin. Další obsahovou látkou je piperin.

Kurperin Bio Epigemic® - Antioxidant, imunita, dýchací systém

Kurkumin je účinná látka kurkumy dlouhé (Curcuma longa). Jde o jednu ze základních rostlin ájurvédy, která ji využívá již více než 4 000 let Kurkuma má  řadu  příznivých účinků na organismus.

Kurkumin je v tomto doplňku stravy doplněn piperinem, účinnou látkou černého pepře, která několikanásobně zlepšuje vstřebávání a využití kurkumy v organismu.

Kurkuma pozitivně působí na uchování zdraví kloubů a kostí. Přispívá k dobrému trávení. Má vliv na obsah tuku v játrech a normální činnost jater. Podporuje správnou funkci krevního oběhu, kardiovaskulárního a dýchacího systému.
Dokázány jsou i účinky na činnost nervové soustavy a duševní rovnováhu. Je označována jako antioxidant. Příznivě působí na imunitní systém a na zdravý vzhled pleti.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o dalších pozitivních účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.

Doporučené dávkování: 1 - 2 kapsle denně, po jídle a zapít dostatečným množstvím vody.
Složení: Curcuma longa BIO a piper nigrum BIO
Množství účinné látky v 1 kapsli: 450,0 mg Curcuma longa, 150,0 mg Piper nigrum 125,0 mg rostlinné kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza)
Obsah: 90 kapslí (po 725 mg)
Hmotnost: 65 g
Země původu: Indie
Charakteristika: Vegan - Vegetarian - Gluten free

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu