CentralVita Energy® - multivitaminy pro dospělé, 100 tablet

Speciální přípravek kombinující komplexní multivitaminové tablety a koktejl přírodních životabudičů. Guarana, Ginkgo Biloba, Ženšen a Echinacea.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
1 - 3 dny
Kód: 3268
Značka: VitaHarmony
382 Kč
Kategorie: Multivitamíny

Speciální přípravek kombinující komplexní multivitaminové tablety a koktejl přírodních životabudičů, které zaručí nejen pokrytí denní potřeby vitaminů a minerálních látek, ale navíc posílí Vaši energii.

Dále tak vylepšuje osvědčený přípravek CentralVita, který se těší značné oblibě pro své kompletně vyvážené složení, obohacením o čtveřici rostlinných extraktů. Správnost jejich výběru potvrzuje tradiční lidové léčitelství doslova z celého světa, počínaje jihoamerickou Guaranou a konče korejským Jínanem. Léty prověřené příznivé účinky Guarany, Ginkgo Biloby, Ženšenu a Echinacei jsme se rozhodli zprostředkovat Vám v ojedinělé kompozici společně s vitaminy a minerály pro Váš zdravý a energie plný život.

První z nich je Guarana, prášek z plodů jihoamerické liány jménem Paullinie nápojná. Pomůže Vám při únavě, vyčerpání, ospalosti a ke koncentraci. Urychluje rekonvalescenci po úrazech a napomáhá v boji s nadváhou a celulitidou. Americkými indiány byla Guarana užívána jako prostředek proti předčasnému stárnutí a pro dlouhodobé zachování mladické svěžesti.

Kořen života, Ženšen, patří mezi nejvýznamnější léčivé rostliny světa. Má protinádorové účinky, působí jako preventivní ochrana před nebezpečným zářením a těžkými kovy. Díky stimulaci činnosti jater příznivě ovlivňuje vyplavování škodlivin z těla. Potlačuje únavu a zlepšuje celkovou činnost mozku a je vhodný při nervovém vyčerpání, hormonální nevyrovnanosti a depresích.

Jinan dvoulaločný, nebo také Ginkgo Biloba, je pozoruhodný strom jehož původ sahá až do třetihor, proto někdy bývá nezýván živou fosílií. Proslul pro svůj účinek především na oběhový systém a prokrvování organismu. Z toho plynou i jeho téměř zázračné účinky pří potížích s impotencí, premenstruačním syndromem a potížích s koncentrací. Napomáhá při rekonvalescenci poškození nervové soustavy, obtížích s nedostatečným prokrvováním končetin a při ušním šelestu.

Velice ceněnou rostlinkou je Třapatka nachová, známější jako Echinacea Purpurea. Stejně jako Ženšen účinně posílí Vaši imunitu a předchází nejrůznějším neduhům z důsledku nachlazení a virových onemocnění.

Upozornění:
Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy! Je vhodný pro diabetiky v rámci stanoveného dietního režimu.

Skladování: V uzavřeném obalu, na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Doporučené dávkování: 1 tableta 1x denně, nejlépe ráno po jídle. Tabletu je možno i po částech spolknout a zapít tekutinou

Složení v jedné tabletě    
VITAMIN C 60 mg
VITAMIN E 30 mg
NIACIN 20 mg
KYS. PANTOTEN. 10 mg
PYRIDOXIN 2 mg    
RIBOFLAVIN 5 mg
VITAMIN A 1,47 mg
BETA KAROTEN 0,06 mg
THIAMIN 1,5 mg
KYS. LISTOVÁ 400 µg
BIOTIN 30 µg
VITAMIN K 25 µg
VITAMIN D3 10 µg
VITAMIN B12 6 µg
GUARANA 100 mg
VÁPNÍK 162 mg
FOSFOR 125 mg
HOŘČÍK 100 mg
DRASLÍK 40 mg
CHLÓR 36,3 mg
ECHINACEA 15 mg
ŽELEZO 18 mg
ZINEK15 mg
ŽEN-ŠEN 15 mg
MANGAN 2,5 mg
MĚĎ 2 mg
JÓD 150 µg
SELEN 25 µg
GINKGO 10 mg
MOLYBDEN 25 µg
CHRÓM 25 µg
CÍN 10 µg
KŘEMÍK 10 µg
VANAD 10 µg
NIKL 5 µg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu