Tulsi Brahmi Bio, 25 sáčků

Lahodný organický bylinný čaj na zklidnění z bylin Tulsi a byliny Brahmi, podporující paměť, koncentraci a duševní rovnováhu. Bez kofeinu.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
1 - 3 dny
Kód: 4325
Značka: Organic India
135 Kč
Kategorie: Cévy, žíly

Tulsi Brahmi Tea. Certifikovaný ájurvédsky čaj v bio kvalitě. Lahodný organický bylinný čaj na zklidnění z bylin Tulsi a byliny Brahmi, podporující paměť, koncentraci a duševní rovnováhu. Bez kofeinu.

Když se potká v jednom šálku bazalka posvátná společně s bylinou Brahmi, vytvoří dosalova elixír pro zlepšení paměti a duševní rovnováhy, který obnoví Vaše psychické a fyzické zdraví.

Zdravotní tvrzení týkající se léčivé rostliny Tulsi ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Vykašlávání. Normální funkce dýchacího systému. Srdce, vitalita a stres. Imunitní systém – antioxidant.

Zdravotní tvrzení týkající se léčivé rostliny Brahmi ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Duševní zdraví. Kognitivní funkce - oběh. Koncentrace - paměť. Antioxidant. Normální funkce žlučníku. Duševní výkonnost. Paměť, koncentrace, stres.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k těmto léčivým rostlnám.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení:
- Bazalka posvátná (Tulsi)
- Rama Tulsi (Ocinum sanctum)
- Krišna Tulsi (Ocinum sanctum)
- Vana Tulsi (Ocinum gratissinum)
- Brahmi (Centella asiatica)

Výhody přípravku:
- Kvalita je potvrzena světovými certifikáty (na rozdíl od většiny jiných přípravků a čajů na trhu): ISO 9001 : 2000 - celosvětový certifikát kvality, EKOCERT - evropský certifikát organické kvality, GMP - správná výrobní praxe, USDA Organic - certifikát amerického Ministerstva zemědělství o organické kvalitě), SQF - bezpečné kvalitní potraviny, HACCP - systém kritických bodů , USDA (Americké ministerstvo zemědělství), Košer kvalita
- Jednotlivé byliny rostou na bio farmách
- Byliny neobsahují žádné konzervační a chemické látky, jen samotné byliny.
- Správně sestavené kombinace působí na celý organismus
- Naše přípravky lze užívat dlouhodobě bez nežádoucích účinků.

Užívání: 1 sáček na šálek. Zalijte vařící vodou a nechejte luhovat nejméně 3 minuty. Pijte teplé. Můžete osladit. Chcete-li připravit ice tea, nechejte vychladit a přidejte led. Pro maximální účinek pijte 3-5 šálků denně.

Balení: 25 sáčků

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu