Dashi kombu řasy Seetang sušené, Korea 113g

Jsou bohaté na vápník a železo, nemají téměř žádný tuk a kalorie.

Můžeme doručit do:
3.4.2023
1 - 3 dny
Kód: 4614
Značka: Bosfood
159 Kč
Kategorie: Řasy

Dashi kombu řasy jsou důležitou součástí východoasijské a zejména japonské kuchyně. Používají se jako vložka do polévek, dále do salátů, rýžových a těstovinových pokrmů, ale i na vaření rýže na sushi. Jsou také jednou z několika možností, čím se dají obalit lahůdky, a jsou nejen chutné, ale také zdravé. Jsou bohaté na vápník a železo, ale nemají téměř žádný tuk a kalorie. Jejich klasické využití je při přípravě rýže na sushi. Rýže získává současným vařením několika kousků mořských řas zajímavé aroma předtím, než se okyselí.

Jsou bohaté na vápník a železo, ale nemají téměř žádný tuk a kalorie. Jejich klasické využití je při přípravě rýže na sushi. Rýže získává současným vařením několika kousků mořských řas zajímavé aroma předtím, než se okyselí.

Příprava: Vyčistěte Dashi Kombu čistou suchou látkou, aby zůstalo na povrchu co nejvíce bílé vrstvy. Pak několikrát řezte. Vlozte mořské řasy do hrnce s vodou a nechte stát po dobu 6 až 8 hodin. Poté vaříme na nízkém ohni po dobu 20-30 minut a odstavíme. Nejíst. Použijte 3/4 čajové lžičky (3,4 ml) vývaru na porci, další vývar podle chuti.

Upozornění: Jíst více než 3 g denně může způsobit problémy se štítnou žlázou.

Složení: Sušené mořské řasy.
Skladovat v chladu, suchu a chránit před světlem.
Korejský produkt.
Výživové hodnoty na 100 g / 100 ml
Kalorie 723 kJ / 174 kcal
Tuk 4.4 g
z nichž jsou nasycené mastné kyseliny 0,5 g
Sacharidy 18 g
z toho cukru 0,5 g
Protein 7,7 g
Sůl 6,6 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu