Tulsi 60 kapslí

Tulsi podporuje imunitní systém, srdce, vitalitu. Chrání před stresem, má antioxidační účinky. Podporuje normální funkce dýchacího systém.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
1 - 3 dny
Kód: 3685
Značka: Organic India
279 Kč
Kategorie: Antioxidanty

„Tulsi“ je název pro jednu z nejznámějších ájurvédských bylin bazalku posvátnou (Ocimum sanctum), která podporuje imunitní systém, srdce, vitalitu. Chrání před stresem, má antioxidační účinky.

Bazalka posvátná (Ocimum sanctum), známá jako „Tulsi“ nebo "Holy Basilů je známá ájurvédská bylina s výraznou aromatickou a lahodnou chutí. Podporuje imunitní systém, normální funkce dýchacího systém. Má antioxidační účinky, podporuje vitalitu a chrání před stresem.

Složení: 1 kapsle obsahuje:
• Bazalka posvátná-Rama Tulsi (Ocimum sanctum)
• Krishna Tulsi (Ocimum sanctum)
• Vana Tulsi (Ocimum gratissimum)
• kapsle z celulózy

Dávkování:
2 - 3 kapsle ráno a brzy odpoledne. Doporučuje se užívat nejméně jeden měsíc.

Obsah: 60 vegetariánských kapslí

Organický bylinný přípravky nejvyšší kvality. Čistý přírodní přípravek bez chemického a biologického znečištění. Výrobek 100% přírodní, splňující nejpřísnější mezinárodní standardy. Bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a pesticidů.

Výhody přípravku:
• Kvalita je potvrzena světovými certifikáty (na rozdíl od většiny jiných přípravků a čajů na trhu): ISO 9001 : 2000 - celosvětový certifikát kvality, EKOCERT - evropský certifikát organické kvality, GMP - správná výrobní praxe, USDA Organic - certifikát amerického Ministerstva zemědělství o organické kvalitě), SQF - bezpečné kvalitní potraviny, HACCP – systém kritických bodů , USDA (Americké ministerstvo zemědělství), Košer kvalita
• Jednotlivé byliny rostou na bio farmách
• V kapslích najdete celé sušené rostliny se všemi účinnými látkami namísto jen extraktů jako ve většině jiných produktů.
• Byliny neobsahují žádné konzervační a chemické látky, jen samotné byliny.
• Správně sestavené kombinace působí na celý organismus.
• Naše přípravky lze užívat dlouhodobě bez nežádoucích účinků.
• Jedná se o kapsle rostlinné (s dobře stravitelnou rostlinnou celulózou, bez hůře stravitelné hovězí želatiny).
• Kapsle se na rozdíl od některých tablet vždy v zažívacím ústrojí rozpustí a uvolní se veškeré účinné látky.

Doporučuje MUDr. David Frej

Doplněk stravy.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící.
Skladujte na chladném, suchém místě při pokojové teplotě
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Popis rostliny: Bazalka posvátná (Occimum sanctum)-Tulsi je tropická rostlina původem z Indie. Hojně roste na Surinamu, Tulsi pokchází ze sanskrtu znamená - neporovnatelná. V hinduistickém náboženství se tato bazalka považuje za svatou rostlinu. Kromě náboženského významu, má také zásadní význam léčivý a používá se v ájurvédské medicíně. Je to jednoletá až víceletá bylina dorůstající výšky až jednoho metru s lodyhou vzpřímenou, rozvětvenou a u báze dřevnatějící. Listy jsou eliptické až vejčité, chlupaté a na okrajích pilovité, jejich barva je rozmanitá: od světle zelené po tmavě červenou. Tento druh bazalky přezimujeme snadno na chladném a světlém místě. Tulsi Sklízí se celá nať, nejlépe v srpnu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu