Vzhledem k situaci s koronavirem, zvýšené poptávce po produktech a zavření některých skladů našich dodavatelů, prosíme o trpělivost při vyřizování vašich objednávek. Budeme se snažit je vyřizovat v co nejkratším termínu.

Normální činnost kardiovaskulárního systému

Srdečník obecný (Leonurus cardiaca L.) nať 100g
48 Kč

(Před) menstruační komfort. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Normální funkce dýchacího systému. Normální činnost nervové soustavy.

Kód: 5344
kozinec koren krajeny
79 Kč

Normální činnost cévní soustavy, imunitní systém, adaptogen, kardiovaskulární systém, krevní oběh a tlak, cévní soustava, krevní cukr, močový měchýř, ledviny pohyb spermií.

Kód: 3115
kurkuma prasek bio frej
KURKUMA Mletá Bio Mudr. Frej 50g
Momentálně nedostupné
85 Kč

Kurkuma je indické koření, které je pro své léčebné schopnosti užíváno v léčitelství zejména pro podporu trávení a proti zažívacím obtížím.

Kód: 10091
BIO Pravá Skořice mletá Cejlon, Organic India 100g
98 Kč

Skořice přispívá k dobrému trávení a pomáhá při problémech s plynatostí. Příznivě působí na funkci žaludku, střev a chuť k jídlu. Podílí se na udržení správné hladiny...

Kód: 7454
Leuzea, Parcha léčivá - Altajský Maralí kořen 50g
109 Kč

Imunita. Osvěžení těla. Mentální zdraví. Normální stav kardiovaskulární soustavy.

Kód: 10421
smetanka mlety koren
Tip
109 Kč

Normální činnost jater. Metabolismus sacharidů. Normální činnost kardiovaskulárního systému - cholesterol v krvi. Normální funkce močové soustavy. Normální trávení - stimulace....

Kód: 656
pohanka tinktura
135 Kč

Normální funkce dýchacího systému. Normální činnost kardiovaskulárního systému.

Kód: 10562
arjuna kura mleta
139 Kč

Prioritně se arjuna BIO využívá pro podporu kardiovaskulárního systému, blahodárně působí na funkce jater, ovlivňuje chuť k jídlu.

Kód: SPS1294
ruze stolista tinktura
145 Kč

(Před) menstruační a menopauzální komfort. Gynekologické zdraví – plodnost. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Trávení a vylučování. Normální stav zraku. Duševní...

Kód: 27572
salvej cervenokorenna dan s
149 Kč

Šalvěj červenokořenná je bylina velmi populární v Číně. Působí jako antioxidant. Přispívá k udržení normálního kardiovaskulárního zdraví.

Kód: 27695
Kozinec blanitý kořen mletý 100g
Tip
169 Kč

Kozinec blanitý – jemně namletý prášek. Výhodou práškové formy je velice snadná příprava. Kozinec blanitý je v tradiční čínské medicíně užíván po tisíce let. Jedná se o...

Kód: SPS1143
arjunahills kapsle
239 Kč

Nejdůležitější je kůra stromů Arjuny, která obsahuje vysoké % Q10, podporuje zdravou srdeční činnost. Působí příznivě na kardiovaskulární systém.

Kód: 7944
Nahoru
Další produkty
19 položek celkem