Vzhledem k situaci s koronavirem, zvýšené poptávce po produktech a zavření některých skladů našich dodavatelů, prosíme o trpělivost při vyřizování vašich objednávek. Budeme se snažit je vyřizovat v co nejkratším termínu.

Normální činnost srdce

Srdečník obecný (Leonurus cardiaca L.) nať 100g
48 Kč

(Před) menstruační komfort. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Normální funkce dýchacího systému. Normální činnost nervové soustavy.

Kód: 5344
Srdečník - tinktura 25ml
Srdečník - tinktura 25ml
Momentálně nedostupné
69 Kč

Menstruační komfort. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Normální funkce dýchacího systému. Normální činnost nervové soustavy.

Kód: 8803
kurkuma prasek bio frej
KURKUMA Mletá Bio Mudr. Frej 50g
Momentálně nedostupné
85 Kč

Kurkuma je indické koření, které je pro své léčebné schopnosti užíváno v léčitelství zejména pro podporu trávení a proti zažívacím obtížím.

Kód: 10091
arjuna kura mleta
139 Kč

Prioritně se arjuna BIO využívá pro podporu kardiovaskulárního systému, blahodárně působí na funkce jater, ovlivňuje chuť k jídlu.

Kód: SPS1294
Rozchodnice růžová, Rhodiola růžová -  extrakt 25ml
228 Kč

Kognitivní a duševní výkonnost. Krevní oběh. Normální trávení. Fyzický výkon a kondice. Antioxidant. Adaptogen - nervový systém. Únava - stres. Srdce a cévní systém - okysličení.

Kód: 7763
Liposomal Vitamin K2 D3
479 Kč

Lipozomální transportní systém v kombinaci s bioaktivní formou vitamínů B nabízí ideální vstřebatelnost a účinek.

Kód: 27584
kozinec koren krajeny
529 Kč

Normální činnost cévní soustavy, imunitní systém, adaptogen, kardiovaskulární systém, krevní oběh a tlak, cévní soustava, krevní cukr, močový měchýř, ledviny pohyb spermií.

Kód: 3114
EGCG extreme exttrakt
790 Kč

Antioxidant, kontrola tělesné hmotnosti, srdce a cévy.

Kód: 27563
8 položek celkem