Kotvičník, Tribulus nať s plody 150g

Pohlavní orgány / hormonální aktivita. Normální funkce močové soustavy, kardiovaskulárního systému, nervové soustavy.

Můžeme doručit do:
2.10.2023
Skladem
Kód: 4220
Značka: World Herbs
99 Kč
Kategorie: Duševní pohoda

Sušená, řezaná nať (nadzemní části) kotvičníku zemního (Tribulus terrestris L.) s plody.

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris, čeleď kacibovité - Zygophyllaceae, SK: Kotvičník zemný).

Kotvičník zemní - Tribulus terrestris je  jednoletá bylina, která má svůj původ v Číně a Indii. Dnes je rozšířený po celém světě. Kvůli svým blahodárným účinkům je v současnosti jednou z nejoblíbenějším bylin i u nás.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Pohlavní orgány / hormonální aktivita. Normální funkce močové soustavy (močení). Zdraví úst a dásní. Normální stav pokožky.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Použití: 1 čajovou lžičku sušené natě na čtvrtlitr vody - nasypte do vařící vody a cca čtvrt hodiny povařte. Poté odvar přeceďte a píjte 3x denně půl hodiny před jídlem.

Co z výše schválených zdravotních tvrzení vyplývá? Muži od pradávna využívají bylinu jako afrodiziakum, sportovci jej znají pod názvem tribulus a ví, že jsou skvělým pomocníkem pro tvorbu jejich svalové hmoty, uvolňuje svalové napětí a plně tak nahradí některé chemické přípravky. Kotvičník zemní - tribulus terrestris podporuje imunitní systém - přirozenou obranyschopnost organismu. Dále přispívá k udržení normálních funkcí kardiovaskulárního systému, čistí krev a ovlivňuje její srážlivost. Kotvičník zemní - Tribulus terrestris podporuje normální funkce močového a reprodukčního systému. Jeho účinky pocítí především muži po čtyřicítce, stejně tak ale i ženy v memopauze, kterým může pomoci od klasických příznaků této etapy života - pocení návaly, atd.  Blahodárně působí na nervový systém, podporuje normální zdraví dýchacích cest i pleti, udržuje zdraví dásní i úst a má příznivý vliv na normální stav pokožky.

Často se pro zvýšení účinnosti užívá společně s Macou peruánskou.

Původ: Bulharsko


zařazení: Surovina pro výrobu bylinného čaje - nálevu

Obsah: 150 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu