Rakytník řešetlákový plod 100g

Imunitní systém, zažívání, zdraví kůže, vlasů, k udržení normálních funkcí kardiovaskulárního systému

Můžeme doručit do:
16.4.2024
Skladem
Kód: 2973
Značka: World Herbs
99 Kč

Rakytník řešetlákový, lat. Hippophae rhamnoides je dvoudomý keř dorůstající výšky až 6 m. Byl známý již v dávné minulosti a tradičně využívaný ve  fytoterapii Ruska, Sibiře i některých částí Číny. Předmětem sběru jsou plody, které dozrávají od srpna do října. Plodenství tvoří podlouhlé oranžové baly kolem trnitých větví.

Vysoký obsah účinných látek předurčuje rakytník pro podporu imunitního systému, přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu. Rakytník je vhodný pro všechny vytížené osoby - sportovce, děti, starší lidi - a to i k dlouhodobému užívání.
Poměrně přesně je popsán vliv rakytníku na zažívací ústrojí. Přispívá k udržení normálních funkcí kardiovaskulárního systému. Ve fytoterapii je využíván také jako prostředek prospěšný pro normální zdraví kůže.

Složení: 100% Hippophae rhamnoides Rakytník plod.

Tradiční užití: Jednu čajovou lžičku rakytníku zalijeme 250 ml vody a necháme 10 min. louhovat. Můžeme dosladit medem. Sušené plody lze též použít jako přísadu do čaje jiného a tím ho obohatit. Rakytník můžeme jíst i samotný, nezpracovaný.

Surovina pro přípravu bylinného čaje - nálevu

Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné další informace, které obsahují zdravotní tvrzení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu