Slesaka - Kloubní pohyblivost 100g

Tinospora cordifolia podporuje optimální funkčnost kloubů, přispívá k výživě a normalizaci stavu chrupavek. Cinnamomum cassia příznivě působí na hybnost kloubního aparátu.

Můžeme doručit do:
3.6.2024
1 - 3 dny
Kód: 4094
Značka: EVEREST AYURVEDA
119 Kč

SLESAKA
Kloubní pohyblivost

    Tinospora cordifolia podporuje optimální funkčnost kloubů
    Přispívá k výživě a normalizaci stavu chrupavek
    Posiluje celkovou odolnost pohybového ústrojí
    Cinnamomum cassia příznivě působí na hybnost kloubního aparátu
    Mentha arvensis pomáhá uvolňovat svalovou a kloubní ztuhlost


Hmotnost: 100 g sypaného čaje

Doporučená dávka: 2 - 3 šálky za den

Složení: cinnamomum tamala (kůra), cedrus deodara, tinospora cordifolia, mentha arvensis, cinnamomum tamala (listy)

Příprava: Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte 3 – 5 minut povařit nebo přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat

Doplněk stravy

Užívání
Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje naše trávení, které je důležité pro správné vstřebávání prospěšných výtažků z himálajských bylin. Čaje pijeme jako součást denního pitného režimu po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. V případě očistné bylinné kury užívejte čaj po dobu 1-3 měsíců v souladu s denním dávkováním uvedeným na obalu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.

Doporučujeme užívat maximálně dva čaje zároveň. Více čajů lze střídat v denním či týdenním režimu pokud je používáme k normalizaci běžných projevů při narušení rovnováhy tělesného nebo duševního zdraví. Čaje pijeme vždy odděleně s odstupem jedné hodiny. Pokud je používáme pouze jako podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat bez omezené doby užívání. Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé a před jídlem. Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu