Brahmi Oříškové ajurvédské kafe 500g

Instantní čekanková kávovina obohacená o bylinu Brahmi je excelentní náhražkou kávy. Díky bylině Brahmi podporuje paměť a koncentraci. Lahodná příchuť lískového oříšku.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
1 - 3 dny
Kód: 4140
Značka: DNM Company
561 Kč

Instantní kávovina s himalájskou bylinou BRAHMI obohacená oříšky

bezkofeinová
bezlepková
bez konzervantů, barviv a sladidel
hrudkovatění nesnižuje kvalitu Brahmi

Brahmi (Bacopa monnieri) pomáhá ke zlepšení paměti a koncentrace, celkovému zklidnění a pro získání lepší schopnosti učit se, jasně uvažovat a rychle reagovat. Působí i proti stresu a jeho následkům na zažívání. Z hlediska tradiční čínské medicíny je brahmi považována za vynikající Jang tonikum. Další složka, čekanka lékařská (Cichorium intybus), podporuje trávení a příznivě působí na činnost jater.

Návod k přípravě: Do šálku dáme 1/4 až 1/2 čajové lžičky ajurvédského kafe a zalijeme horkým či studeným mlékem. Můžeme dosladit dle chuti. K zalití můžeme použít i vroucí vodu a doplnit mlékem v poměru 2:1. Nepoužíváme převařené mléko ani nesypeme ajurvédské kafe do šálku s mlékem či vodou.

Z hlediska ajurvédy působí Brahmi jako výživa mozkových buněk a vynikající anti-oxidant.

Má výrazný MEDHYA efekt - schopnost zvyšovat sílu mysli. Podporuje a zlepšuje všechny mentální funkce, včetně schopnosti chápat (DHI), pamatovat si (DRHITI) a vybavovat si zapamatované (SMRITI) a zároveň koordinovat tyto tři mentální aspekty. Zvyšuje tak schopnost efektivního využití mentálního potenciálu. Chrání mozek před nepříznivými příznaky stárnutí.

Doporučuje se všem typům konstituce (VAT, PITT i KAPHA).

Složení (100g): čekanka lékařská (Cichorium intybus) 94g, Brahmi (Bacopa monnieri) - výtažek 6g, lískooříškové přírodní aroma.

Výrobek není určen pro děti do 3 let.

Skladujte: v suchu a chladu (nejlépe v uzavřené nádobě), mimo dosah dětí.

Země původu: Indie

Obsah balení: 50g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu