Ájurvéda Přírodní mýdlo Neemové ručně dělané Siddhalepa 60g

Regeneruje a čistí celé tělo, obsahující olej z neem listů, čerstvé neem listy a šťávu z aloe vera, detoxikující, antiseptické a čistící, pro suchou pleť.

Můžeme doručit do:
3.6.2024
1 - 3 dny
Kód: 4196
Značka: SIDDHALEPA
149 Kč
Kategorie: Kosmetika

Regeneruje a čistí celé tělo. Ájurvédské mýdlo obsahující olej z neem listů, čerstvé neem listy a šťávu z aloe vera. Toto mýdlo je ideální pro suchou pleť. Má vynikající, detoxikující, antiseptické a čistící vlastnosti. Kombinace neemu a aloe vera je v ájurvédě tisíce let užívaná. ÁJurvédský lékařský systém používá neem při problémech s infekcí a zánětech kůže, spojené se svalovými bolestmi. Aloe vera má detoxikační, hydratační, chladící, antioxidační a uklidňující vlastnosti a výborné hojící účinky, protože obsahuje přírodní antibiotikum. Doporučujeme používat pro všechny typy pleti.

Použití:
Mýdlo je vložené do speciální krabičky z banánových listů, která se používá při odkládání mýdla po umytí. To zaručí, že vaše mýdlo déle vydrží a bude čerstvější, protože banánové listy absorbují přebytečnou vodu a tím se mýdlo udržuje stále suché a zdravotně nezávadné.

Složení:


Aqua
Propylene Glycol
Sodium stearate
Glycerin
Sorbitol
Azadirachta indica Leaf & Oil
Aloe barbadensis Leaf Juice

Hmotnost: 60 g

Obecné informace:
Tato ájurvédská mýdla jsou ručně vyráběna od začátku až do konce s velkou péčí. Proces výroby ručního mýdla je velmi odlišný od výroby běžného spotřebního mýdla. Věnujeme zvláštní péči výběru bylinných přísad, obsažených v našich mýdlech, a jejich speciální přípravě.
Ájurvédská ruční mýdla jsou vytvořena pro specifické účely, jako masážní mýdlo, mýdlo na nohy, mýdlo způsobující uvolnění, osvěžující terapii nebo zahřátí svalů a celého těla, mýdlo které je vhodné při kožních problémech, mýdlo pro suchou pleť, mýdlo hojící a hydratující, mýdlo na vlasy a hlavu a peelingová mýdla.
Oblíbíte si kombinaci ájurvédských přísad, koření, olejů, esenciálních olejů, bylin a autentické aroma našich ručně vyráběných mýdel. Ájurvédská ruční mýdla od firmy Siddhalepa se řadí do kolekce kosmetických produktů nazvané Ayurveda Spa Luxury Products. Tato unikátní ájurvédská kolekce ze Srí Lanky je navržena tak, aby vyhověla náročnému zákazníkovi, který požaduje co možná největší kvalitu a originalitu produktů. Za kvalitu produktů a zpracování ručí více než 200letá tradice a uznání v ájurvédě rodiny Hettigodových, která vlastní firmu Siddhalepa. Firma vlastní certifikace ISO 9001, 14001 a GMP standard kvality.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu