Ayur Olej vlasový - Amla Hair Oil, Siddhalepa 100ml

Ideální ájurvédský olej pro intenzivní péči, pro růst, pro suché a křehké vlasy bez lesku. Účinně vyživuje, vrací vlasům původní sílu a zářivost.  

Můžeme doručit do:
3.6.2024
1 - 3 dny
Kód: 3887
Značka: SIDDHALEPA
219 Kč
Kategorie: Kosmetika

Vynikající vlasový ájurvédský olej je ideální intenzivní péčí pro suché a křehké vlasy bez lesku.

Vzácné léčivé byliny z ovoce nelli a korálového dřeva, rostlinné výtažky z indiga pravého a listů ankenda v kombinaci s kokosovým olejem dodávají poškozeným namáhaným vlasům nové oživení a vláčnost. Tato ájurvédská směs bylin a extraktů je prověřená tisíci lety pro nejlepší péči o vaše vlasy a vlasovou pokožku.

Účinně vyživuje vlasy je úžasná při péči a ošetření vlasů, které potřebují zesílit, vrací vlasům původní tloušťku, lesk a zářivost.  Podporuje silný růst vlasů a zdravou vlasovou pokožku, kterou prokrvuje, a působí tak na eliminaci toxinů. Zabraňuje předčasnému šedivění vlasů. Je prevencí proti vypadávání vlasů a tvorbě lupů. Omlazuje vlasové kořeny, a tím podporuje růst nových vlasů. Ayur Amla Hair Oil má velmi jemnou sladce květinovou vůni.

- Vhodný pro jakýkoli typ vlasů.
- Vlasy namáhané.
- Vlasy vystavené slunci, větru a slané vodě.
- Vypadávající vlasy.
- Barvené a poškozené vlasy.
- Při tvorbě lupů.

Použití: Po umytí hlavy lehce vlasy osušte v ručníku, do vlhkých vlasů vmasírujte menší množství oleje namísto kondicionéru. Nechte vlasy přirozeně uschnout. Při teplotách vzduchu nižších než 25 stupňů může olej tuhnout. Je to jeho přirozená vlastnost a známka kvality. Olej ponořte do teplé vody a nechte jej rozpustit.

Regenerační procedura a masáž hlavy: Použijte dostatečné množství oleje a vmasírujte do vlasů a vlasové pokožky. Zabalte vlasy do ručníku a nechte působit po dobu 20-30minut. Poté vymyjte teplou vodou za použití Nelaydi mýdla nebo Ayur vlasového šamponu.

Pokud olej před použití zahřejete v aroma lampě zvýšíte jeho účinky. Rostlinné výtažky se lépe vstřebají do vlasů a pokožky.

Ingredients: Cocos Nucifera Oil, Phyllanthus emblica powder, Indigofera tinctoria Leaf Ext, Acronychia pedunculata Ext, Adenanthera pavonia.

Objem: 100 ml

Země původu: Srí Lanka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu