Prášek Neem antibakteríální na obličej Ayumi 100g

Neem má výborné antibakteriálními vlastnostmi. Zanechává pokožku čistou a rozzářenou, pro problematickou pokožku se sklonem k akné.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
Skladem
Kód: 3840
Značka: Ayuuri
105 Kč
Kategorie: Kosmetika

Neemový prášek má výborné antibakteriálními vlastnostmi. Zanechává pokožku čistou a rozzářenou. Je vhodný pro problematickou pokožku se sklonem k akné. Listy neemu byly po staletí užívány ke kosmetickým účelům a koupelím.

100% Přírodní přípravek bez umělých přídatných látek.

Neobsahuje živočišné složky. Pouze pro vnější použití.

Neem prášek se získává se stromu Zederach indický (Neem, či Nimba). Nimba je životodárný suchomilný strom původem z Indiei, kde je již po staletí používán v ajurvédské medicíně, zejména k léčbě nejrůznějších kožních onemocnění pro své antibakteriální, antibiotické, protiplísňové a zklidňující účinky.

Neem je vhodný rovněž k odstranění nadměrného maštění pokožky, nebo k léčbě akutního problému s lupy se dá namíchat směs 1:1:1 s práškem Aritha, Shikakai a Neem.

Použití: vezměte 10g prášku, přidejte teplou vodu a vytvořte pastu. Konečky prstů jemně naneste na obličej. Vyhněte se kontaktu s očima a ústy. Nechejte působit 5 minut a poté důkladně smyjte teplou vodou. Při kontaktu s očima neprodleně vymyjte teplu vodou. Používejte 3x týdně.

Složení: Azadirachta indica (prášek z neemu).

Upozornění: vždy je třeba provést nejprve alergologický test. Malé množství připraveného výrobku naneste na hřbet ruky či za ucho a nechte chvíli působit. Pokud se objeví jakákoli alergická reakce (zarudnutí kůže, svědění apod.), tak výrobek nepoužívejte.

Skladujte v chladu a suchu, na dobře větraném místě.

Spotřebujte do: 12 měsíců po otevření

Země původu: Indie

Obsah balení: 100 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu