YBE - regenerační olej YBE 50ml

Regenerační olej, ve kterém se snoubí prastaré zkušenosti Orientu s moderními poznatky.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Skladem
Kód: 40
Značka: PRAGON
155 Kč
Kategorie: Kosmetika

Regenerační olej YBE v elegantní plastové lahvičce.

Základem receptury krému YBE je starý prostředek na ošetření kůže, který se předával v jihočínské lékařské rodině od doby dynastie Ming. Mezi hlavní složky patří oddenek niťolistu čínského - Coptis chinensis, který obsahuje berberin. Další složkou krému je slavná pryskyřice borneolum získávaná z tropických borovic rodu Dryobalanops aromatica. Od starověku je hojně užívána na léčbu nejrůznějších kožních problémů. Rostlinné složky tohoto přípravku doplňuje i kořen reveně dlanité - Rheum palmatum - jedné příbuzné naší reveně kadeřavé - Rheum rhabarbarum. Zatímco my si pochutnáváme na koláčích z řapíků reveně je orientální rostlina tohoto druhu uznávanou léčivkou. V krému je i výtažek z rostliny Isatis tinctoria, který s oblibou používali staří malíři - vyráběla se z něj indigová modř, ve starověku se z ní vyrábělo modré barvivo. Rostlina samotná patří mezi léčivky tradiční čínské medicíny.

Složení: Sesamum indicum, Rheum palmatum, Mirabilitum depuratum, Coptidis rhizoma, Indigo pulverata levis, Borneolum.

Použití
Všechny rostlinné i minerální složky krému se nejprve louhují v lázni nejjemnějšího sezamového oleje a pak se mísí se masťovým základem. Vzniká tak příjemný slabě mastný krém, který má široké užití. Velmi dobře působí i na ranky po pobodání hmyzem, komáry, ovády, klíšťaty. S dobrým efektem je využíván všude tam, kde je třeba zklidnit zarudlou, svědící kůži. Výborně působí i na dětskou kůži. Pomáhá od svědění na kůži a též pomáhá na zhrublou kůži na nohách. YBE lze rovněž dobře uplatnit u proclematické pokožky. zklidňuje zarudlou a svědivou kůži.

Upozornění: YBE není vhodný pro aplikaci přímo do krvavých ran nebo dokonce na jejich zakrytí. Nehodí se rovněž na vnější poranění typu modřin, naraženin nebo na otoky. Nepomůže u bolestí kloubů zhoršujících se za chladu. I když alergie na tento krém a olej dosud nebyla pozorována, začínáme u alergiků vždy jen na malé plošce kůže například v lokti, a teprve po dvou až třech dnech pokračujeme na větší plochy.

Neužívat vnitřně !

Obsah: 50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu