Zlaté Hydrogelové náplasti pod oči Dizao 8g
Kyselina hyaluronová. Lifting, proti tmavým kruhům, proti vráskám, vyhlazení, výživa.
| Kategorie: | Přípravky pro péči o oční okolí |
|---|
Dizao: Hydrogelové zlaté náplasti pod oči -Čaj Yunnan Pu Erh Happy Cuby, tmavý typ l 8g
• vyhlazení vrásek
• ultra hydratace
• lifting
Pokožka pod očima je jemná a citlivá. Potřebuje speciální péči a proto značka DIZAO vyvinula speciální hydrogelové podoční plátky, které omlazují a rozjasňují citlivou pleť pod očima.
Podoční plátky obsahují unikátní komponenty v dokonalém poměru, což zaručuje viditený účinek po aplikaci.
Účinek: hydratační, vyhlazující a regenerační účinek. Ve výsledku vypadá pokožka zregenerovaná, hladká, vypnutá a zářivá. Minimalizuje tmavé kruhy pod očima.
Způsob použití: Položte náplasti na vyčištěnou pokožku pod očima na 20-30 minut. Po odstranění náplastí je můžete hned znovu použít na jiné oblasti: čelo, nasolabiální a glabelární záhyby. Poté opláchněte vodou. Doporučujeme aplikovat 2-3x týdně.
Ingredients: Aqua, Glycerin, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Elastin, Tremella Fuciformis Extract, Allantoin, Collagen, Methylisothiazolinone, Iodopropynyl Butylcarbamate, Mica (Cl 77019), Ascorbic Acid.
Upozornění: Pouze na vnější použití. V případě podráždění přestaňte s aplikací. Vyhněte se kontaktu s očima. Při zasažení očí opláchněte pod proudem tekoucí vody. Neaplikovat na poškozenou pokožku.
Skladování: Skladujte mimo dosah dětí.
Země původu: EU
Balení: 8 g
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.