Aloe Vera gel čistý ESI 200ml

Vyživující a zvlhčující gel, vytvořen bez použití konzervantů. Je složen pouze z přírodních látek a jejich derivátů. Obsahuje organické Aloe Vera (pěstované bez použití pesticidů). je vhodný pro všechny typy pokožky, včetně pokožky dětské.

Můžeme doručit do:
16.10.2025
1 - 3 dny
Kód: 28625
280 Kč
Kategorie: Tělová kosmetika
EAN: 8008843132447

Vyživující a zvlhčující gel, vytvořen bez použití konzervantů. Je složen pouze z přírodních látek a jejich derivátů. Obsahuje organické Aloe Vera (pěstované bez použití pesticidů). je vhodný pro všechny typy pokožky, včetně pokožky dětské.

Je ideální na menší popáleniny, puchýře, drobné odřeniny, jizvy, suchou a rozpraskanou pokožku, či spáleniny od slunce.

Složení: Aqua, Cyamopsis Teatragonoloba (Guar) Gum, Glycerin, Pentylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf, Xanthan Gum, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Sodium Phytate, Citric Acid.

Záruka ESI

- Hypoalergenní, bez přídavku barviv, parfemace a parabenů
- Alergologicky, dermatologicky a mikrobiologicky testovaný. vytvořený tak, aby minimalizoval riziko kožních alergií.
- Neeobsahuje konzervanty, parabeny, SLS ani SLES, PEG, barviva, GMO ani deriváty olejů
- Čirý gel

Použití: aplikujte na pokožku a jemně vmasírujte.

Skladujte v chladu a suchu, mimo přímé sluneční záření a mimo dosah dětí.

Země původu: Itálie

Obsah balení: 200 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Povinná pole

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola