Vzhledem k situaci s koronavirem, zvýšené poptávce po produktech a zavření některých skladů našich dodavatelů, prosíme o trpělivost při vyřizování vašich objednávek. Budeme se snažit je vyřizovat v co nejkratším termínu.

Vlasová voda - bylinné kapky (tinktura) 50ml

Pro normální stav vlasů a vlasové pokožky, působí protizánětlivě, proti lupům. Pro výživu vlasů a pokožky, snadnější rozčesávání vlasů a odstranění mikroorganismů způsobujících lupy a další problémy vlasové pokožky.

1 - 5 dnů
Kód: 29382
145 Kč

Vlasová voda (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný  extrakt z léčivých rostlin pro normální stav vlasů a vlasové pokožky, působí protizánětlivě, proti lupům. Pro výživu vlasů a pokožky, snadnější rozčesávání vlasů a odstranění mikroorganismů způsobujících lupy a další problémy vlasové pokožky. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - lopuch větší kořen (Arctium lappa), kopřiva dvoudomá kořen (Urtica dioica), lichořeřišnice větší plod (Tropaeolum majus).

Lopuch větší řadíme mezi nejlepší byliny v dermatologii. Příznivě působí na různé ekzémy, akné, impetigo a snižuje mazotok. V kořenu byliny byly prokázány polyacetyleny, které mají protibakteriální a protiplísňové účinky. Kořen kopřivy dvoudomé má díky velkému obsahu minerálních a stopových prvků celkově tonizující účinky. Extrakt z kořenů zamezuje vypadávání vlasů. Plod lichořeřišnice větší díky svým antibiotickým vlastnostem likviduje nežádoucí mikroorganismy vlasové pokožky.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold) při vnitřním užití: Normální trávení. Vylučování vody z organizmu. Normální stav kloubů a chrupavek. Normální hladina glukózy v krvi. Pročištění krve. Normální stav kostí, vlasů a nehtů. Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Působí protizánětlivě. Nervová rovnováha. Duševní rovnováha. Koncentrace. Intelektuální aktivita. Normální stav pokožky. Vylučování vody z organizmu. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Normální činnost ledvin – vylučování. Osvěžení těla. Vitalita – energie. Normální stav kloubů. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Normální funkce prostaty. Normální funkce dýchacího systému. Obsahuje minerály, železo. Lupy, hojení ran.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Po běžném umytí vlasů přípravek nařeďte vodou 1:1 a vetřete do vlasů či pokožky. Možno užívat i vnitřně bez ředění v dávkách 3 x 20 kapek. Neobsahuje žádné přídatné látky.

Poznámka k ceně výrobku - cena za 100 ml tinktury: 290 Kč.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: